“Kredi Klavuzu”

Banka Sicili Önemli Olmaksızın- Ön Ödemesiz Kredi

Banka Sicili Önemli Olmaksızın- Ön Ödemesiz Kredi

Banka sicili aranmayan kredi..Bilgi ve iletişim: https://www.onodemesizkredi.com Kredi sektöründen en büyük problem önden ödeme isteyen yerler olmuştur. Kesinlikle bu tarz kişi ve firmalara itibar etmeyiniz.  (daha&helliip;)

80.000 tl ye kadar senetle kredi faiz oranları tablosu

80.000 tl ye kadar senetle kredi faiz oranları tablosu

50 bin Türk Lirası ile 80 bin TL tutarındaki kredileriniz için:

 • 24 aylık vade süresi için yüzde on beş,
 • 24 ay 60 ay arasındaki vade dilimi için yüzde yirmi,
 • 60 ay ve 96 ay aralığındakiler için yüzde yirmi beş,
 • 96 ay 120 ay için yüzde otuz beş,
 • 120 ay ve daha uzun vadeler için ise yüzde kırk oranında olacaktır.

80 bin TL ve 120 bin TL aralığındaki kredi çıkartma hizmeti karşılığında ödeme yapmak için en kısa vade süresi 48 ay olabilmektedir.

 • 48 ay vadeli hizmet için  komisyon oranı da yüzde yirmi olarak belirlenmiştir.
 • 48 ay ve 96 aylık vadelerde ise sizden talep edilen tutar yüzde otuz olmaktadır.
 • 96 ay 120 ay aralığında yüzde otuz beş, daha üstü sürelerde ise yüzde kırk olmaktadır.

120 bin Türk Lirası’nın üzerindeki tüm hizmet taleplerinizde ise vade

Senetle Kredi Faiz Oranları 2018

Senetle Kredi Faiz Oranları 2018

Bu krediler için en düşük kredi tutarı 15 bin TL olarak belirlenmiştir.  Bu tutar ve de 25 bin TL aralığındaki kredi çıkartma hizmeti karşılığında sizden talep edilecek olan komisyon oranları genel çerçevede; (daha&helliip;)

İnternetten Kredi Kartı İle Alışveriş Güvenli Mi?

İnternetten Kredi Kartı İle Alışveriş Güvenli Mi?

İnternet üzerinde bulunan pek çok e-ticaret sitesi var ve hala daha açılmaya devam ediyorlar. Bu sitelerdeki ürünleri satın alabilmeniz için kredi kartınızı kullanmalısınız. İnternetten kredi kartı ile alışveriş güvenli mi? diye düşünenler ya da “İnternetten kredi kartımla alışveriş yapamıyorum.” diyenler için yeni tercih elden ödemeli ürünler ile geliyor. Aldığınız ürün kapınıza geliyor ve siz parasını anında ödüyorsunuz. Ancak internetten kredi kartı ile alışveriş yapmak da gayet güvenlidir. (daha&helliip;)

5 DK da İhtiyaç Kredisi Çıkartılır

5 DK da İhtiyaç Kredisi Çıkartılır

Kolay çözümleri sizler için iletmekteyiz. Bilgi ve iletişim: http://www.kredicikartiliriletisim.net/ İhtiyacınız olduğu her anda 5 dakika içerisinde kredi başvurusunda bulunmak ve kredi alabilmek artık mümkün. En uygun, en ucuz ve en hesaplı Bireysel Tüketici İhtiyaç Kredisi seçenekleri için bankalar ile çok kısa bir sürede iletişime geçebilirsiniz. Garanti Bankası, Finansbank, Denizbank, İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi, ING Bank ihtiyaç kredisi hesaplama sonuçlarını karşılaştırdıktan sonra 5 dakika içerisinde bu bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. (daha&helliip;)

Senetle Altın Alınabilir mi?

Düğün yapmak maalesef sadece saz ile söz ile eğlenmekle olmuyor. Bunun ikramları, düğün yapılacak mekânı yen ev kurulacak beyaz eşyası mobilyası derken evde ki hesap çarşıya uymayabilir ve masraflar zinciriyle nasıl baş edeceğimizi düşünmeye başlarız. (daha&helliip;)

Kredi Ön Onayı Ne Demek Nasıl Alınır?

Kredi Ön Onayı Ne Demek Nasıl Alınır?

Bahsi geçmekte olan kredi başvurularında söz konusu olan taleplerinizin kabul edilmesi durumunda kısa mesaj ile verilen cevaba ön onay adı verilmektedir..

Bu sistem genel olarak interaktif ortamdan yapılmakta olan kredi başvuruları ile alakalı olarak işlemek ile beraber kısa mesaj, mobil bankacılık ya da internet bankacılığı ile yapılmakta olan başvurulara verilmekte olan olumlu cevaba kredi ön onayı ismi verilmektedir. Bu kapsamda bankalar genel olarak bir inceleme yaptıktan sonra hizmet şartlarına uygunluk gösterdiğine kanaat getirdikleri kişilere bahsi geçen onayı vermektedir. (daha&helliip;)

Kredi Notu İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Kredi Notu İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Kredi Notu; banka veya finansal kuruluşlardan talep ettiğimiz kredi veya kredi kartları gibi mali işlemlerde tahsis aşamasında kullanılan sayısal ifadedir. Kişinin talebinin onaylanıp onaylanmayacağı konusunda referans niteliği taşır. Kredi Notu Nedir? Kredi notu ile ilgili neler biliyoruz? 

Kredi veya kredi kartı gibi taleplerde bulunmak için banka / finansal kuruluşlara başvuruda bulunulur. Başvuru talebi alındıktan sonra, kurum tarafından talep değerlendirmeye alınır. Değerlendirme aşamasında ise, bazı kriterler başvurunun sonucuna yön verir. Kredi notu da bu kriterler arasında yer alır. Bankalar kredi vermeden önce, kişi veya kuruluşların mali durumunu araştırırken kredi riskini hesaplarlar. Kredi notu, kredi riski hesaplanırken çok önemli bir referanstır.

Kredi Notunuzun riskine göre bankalar bazı seçenekler sunabilir. Örneğin; kredi talebinde bulunduğunuz ve kredi notunuz düşük olarak değerlendirildi. Bu durumda banka veya finansal kuruluşlar alternatif bir çözüm oluşturabilir. İpotek, kefil, teminat veya rehin gibi taleplerde bulunarak talebinizi tekrar değerlendirmeye alabilir. Kredi notu yüksek olarak belirlenen müşterilerin ise, zaten bunlara ihtiyacı olmayacak ve kredi riski düşük olarak tanımlama yapılacaktır.

Kredi notunu etkileyen konular durumlar ise;

 • Önceki dönemlerde kullanmış olduğunuz kredi veya kredi kartı ödeme alışkanlıklarınızın nasıl olduğu ve ödeme düzeniniz kontrol edilir. Bu seçenek kredi notunuzu etkileyen en önemli maddedir.
 • Kredi talep ettiğiniz dönemde; farklı bir banka veya finansal kuruluştan kullandığınız kredi veya kredi kartı var mı? Varsa, kredi talep ettiğiniz limit ile geliriniz arasındaki orantı kontrol edilir. Bireyin yüksek borç durumu söz konusu ise, bu durum kredi notunu olumsuz etkiler.
 • Yeni kredi açılışları
 • Banka veya finansal kuruluşa ait kredi kullanım yoğunluğu
 • Kredi limitinin %30’unu aşmamak.

Kredi Notu Kaç Olmalı 

Bankalar kredi kartı verirken ve kredi kullandırırken sizlerde en dikkat ettikleri konu kredi notudur. Kredi notunuz yeterince yüksek değilse kredi kullanma imkanınız yoktur. Peki, kredi notu kaç olmalıdır? Kredi notunun temelinde ne vardır? Kredi notu tam olarak ne manaya gelir? Gelin bu soruların hepsini birlikte cevaplandıralım.

Kredi notu, müşterilerin risk analizidir. Bankalar risk yönetimini başarılı şekilde yapabilmek ve minimum zararı elde etmek için kredi notuna başvururlar. Kredi notu istisnasız herkesin maddi anlamda yaptıkları işlemleri inceler. Bankalardan aldığınız kredi kartlarınız, ödeme durumlarınız, faturalarınız yani her türlü finansal işlemleriniz kredi notunun ilgi alanındadır ve belli bir puanlamaya tabiidir. Bu puanlama sonucunda da her bir vatandaşa bir grup verilir. Ve bu gruba ve puanlara göre gelecekteki finansal başvurunuz değerlendirilir. Kısaca anlatmak istersek böyle bir tanım yapabiliriz. Bu puanlama 0 ile 1900 arasındadır. Ve sürekli olarak kredi notunuz değişiklik gösterecek ve her işleminiz ile birlikte güncellenecektir. Kredi Kayıt Bürosu bilgilerine göre kredi notları şu gruplara ayrılır;

 • 0- 799 Arası, Çok Riskli
 • 800- 1299 Arası, Riskli
 • 1300- 1499 Arası, Az Riskli
 • 1500- 1699 Arası, İyi
 • 1700-1900 Arası Çok İyi

 

Go Top