“Kredi Klavuzu”

Biz Kredinizi Çekelim Ankara Şubesi Hizmete Başladı

Biz Kredinizi Çekelim Ankara Şubesi Hizmete Başladı

http://www.herkesekredi.net/bizkredinizicekelimsizodeyin/ Ankara’da ikamet edenler için bir teklifimiz var.  Ankara merkez ve ilçelerinde oturanlar için biz kredinizi çekelim siz ödeyin kampanyası düzenledik. Zor olan hayat koşullarını sizin için biraz kolaylaştırmak istiyoruz. Ekonomik koşullar nedeni ile özellikle maddi anlamda paraya ihtiyaç duyduğunuz her konuda size destek olmak için yanınızdayız. Acil nakde ihtiyacınız olduğunda kendinizi darda hissediyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Özellikle Ankara ve çevre illerinde ikamet ediyorsanız para konusunda sıkıntıya girmenize gerek yok. Gelin birlikte bu zor günlerin üstesinden gelelim. (daha&helliip;)

Bayramda Kredisiz Kalmayın – Ön Ödemesiz

Bayramda Kredisiz Kalmayın – Ön Ödemesiz

Bilgi ve İletişim: http://www.onodemesizkredi.com/ Bayrama kadar yapılan senetle kredi verilmesi konusunda bahsedilen ilgili siteden mail göndermeniz sonucunda size geri dönüş veya bilgilendirme yapılacaktır. Burada şartlarla ilgili bahsedilen kriterlere uygun olarak başvurmanız bekleme sürenizi yahut değerlendirme sürecini hızlandıracaktır. (daha&helliip;)

Banka Sicili Önemli Olmaksızın- Ön Ödemesiz Kredi

Banka Sicili Önemli Olmaksızın- Ön Ödemesiz Kredi

Banka sicili aranmayan kredi..Bilgi ve iletişim: https://www.onodemesizkredi.com Kredi sektöründen en büyük problem önden ödeme isteyen yerler olmuştur. Kesinlikle bu tarz kişi ve firmalara itibar etmeyiniz.  (daha&helliip;)

80.000 tl ye kadar senetle kredi faiz oranları tablosu

80.000 tl ye kadar senetle kredi faiz oranları tablosu

50 bin Türk Lirası ile 80 bin TL tutarındaki kredileriniz için:

  • 24 aylık vade süresi için yüzde on beş,
  • 24 ay 60 ay arasındaki vade dilimi için yüzde yirmi,
  • 60 ay ve 96 ay aralığındakiler için yüzde yirmi beş,
  • 96 ay 120 ay için yüzde otuz beş,
  • 120 ay ve daha uzun vadeler için ise yüzde kırk oranında olacaktır.

80 bin TL ve 120 bin TL aralığındaki kredi çıkartma hizmeti karşılığında ödeme yapmak için en kısa vade süresi 48 ay olabilmektedir.

  • 48 ay vadeli hizmet için  komisyon oranı da yüzde yirmi olarak belirlenmiştir.
  • 48 ay ve 96 aylık vadelerde ise sizden talep edilen tutar yüzde otuz olmaktadır.
  • 96 ay 120 ay aralığında yüzde otuz beş, daha üstü sürelerde ise yüzde kırk olmaktadır.

120 bin Türk Lirası’nın üzerindeki tüm hizmet taleplerinizde ise vade

Senetle Kredi Faiz Oranları 2018

Senetle Kredi Faiz Oranları 2018

Bu krediler için en düşük kredi tutarı 15 bin TL olarak belirlenmiştir.  Bu tutar ve de 25 bin TL aralığındaki kredi çıkartma hizmeti karşılığında sizden talep edilecek olan komisyon oranları genel çerçevede; (daha&helliip;)

İnternetten Kredi Kartı İle Alışveriş Güvenli Mi?

İnternetten Kredi Kartı İle Alışveriş Güvenli Mi?

İnternet üzerinde bulunan pek çok e-ticaret sitesi var ve hala daha açılmaya devam ediyorlar. Bu sitelerdeki ürünleri satın alabilmeniz için kredi kartınızı kullanmalısınız. İnternetten kredi kartı ile alışveriş güvenli mi? diye düşünenler ya da “İnternetten kredi kartımla alışveriş yapamıyorum.” diyenler için yeni tercih elden ödemeli ürünler ile geliyor. Aldığınız ürün kapınıza geliyor ve siz parasını anında ödüyorsunuz. Ancak internetten kredi kartı ile alışveriş yapmak da gayet güvenlidir. (daha&helliip;)

5 DK da İhtiyaç Kredisi Çıkartılır

5 DK da İhtiyaç Kredisi Çıkartılır

Kolay çözümleri sizler için iletmekteyiz. Bilgi ve iletişim: http://www.kredicikartiliriletisim.net/ İhtiyacınız olduğu her anda 5 dakika içerisinde kredi başvurusunda bulunmak ve kredi alabilmek artık mümkün. En uygun, en ucuz ve en hesaplı Bireysel Tüketici İhtiyaç Kredisi seçenekleri için bankalar ile çok kısa bir sürede iletişime geçebilirsiniz. Garanti Bankası, Finansbank, Denizbank, İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi, ING Bank ihtiyaç kredisi hesaplama sonuçlarını karşılaştırdıktan sonra 5 dakika içerisinde bu bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. (daha&helliip;)

Senetle Altın Alınabilir mi?

Düğün yapmak maalesef sadece saz ile söz ile eğlenmekle olmuyor. Bunun ikramları, düğün yapılacak mekânı yen ev kurulacak beyaz eşyası mobilyası derken evde ki hesap çarşıya uymayabilir ve masraflar zinciriyle nasıl baş edeceğimizi düşünmeye başlarız. (daha&helliip;)

Go Top