“Genel”

Emeklilere Acil Senetle Kredi Var

Emeklilere Acil Senetle Kredi Var

Bilgi ve iletişim: https://www.senetlekredi.org/ Bankaların kendilerine yüksek gelirli müşteriler aradığı bilinen bir gerçek iken en alt gelir grupları arasında yer almakta emekliler yaşadıkları her maddi sıkıntıda daha da sıkışmakta ve çözümsüz kalmaktadır. Artık emekliler nakit sıkıntısı çektiği zaman bunalmayacak ve sadece firmamıza gelerek çözüm bulacak.

Emekli misiniz? Acil ihtiyaçlarınız mı var? Borçlarınızı ödeyemiyor musunuz? Size kredi verecek bankalar bulamıyor musunuz? Üzülmeyin çünkü biz varız. Emekli dostu kredi kapsamında sizlere kısa vadeli ve uygun ödeme seçenekleri içeren kredi seçenekleri sunuyoruz. İşte kredi detaylarımız;

  1. Alacağınız kredinin tutarı vade süresini ve komisyon oranını belirleyecek olup; 3 bin Türk Lirası’na varan tutarlarda altı ay vade ve yüzde yedi komisyon, 10 bin Türk Lirası’na varan tutarlarda on iki ay vade ve yüzde on iki komisyon, 20 bin Türk Lirası’na varan tutarlarda yirmi dört ay vade ve yüzde yirmi komisyon, üst sınır olan 30 bin Türk Lirası tutarında kredi için ise yüzde yirmi beş komisyon ve otuz altı ay vade süresi tespit edilmiştir. Eğer borç taksitleri belirtilen tarihte ödenmez ise firmamız ekstra olarak faiz uygulaması yapma hakkını saklı tutulmaktadır.
  1. Bizden kredi almak için gerekli olan belgeler ise; nüfus cüzdanı, pasaport ya da sürücü belgemizden en birine ait üç adet nüsha, emekli maaşımızı aldığımız bankadan temin edeceğimiz maaş belgemiz ve muhtarlıktan alınacak olan ikametgah belgesidir.
  1. Kredi süreci senet ile hukuki zemine oturtulacak olup, ödenecek olan tutarın tümü tek senetle sabitlenecek ve söz konusu olan bu senet ödeme süresi bittiği zaman müşterimize verilecektir.
  1. Firmamız kimi zaman kredi verme sürecinde kendisine güvence olması açısından kefil talep edebilmektedir. Söz konusu bu kefilin aylık geliri ise ödenecek olan kredi taksitinden fazla olmalıdır.
  1. Yine belli başlarda bir ipotek etmek üzere bir gayrimenkul talep etmekte olan firmamız bu ipoteği ödeme süresi bittiği zaman sonlandırmaktadır.

Komisyonla Kredi Verilir 2020

Bilgi ve başvuru:
https://www.komisyonlakredi.com/ Ev almak herkesin hayalidir fakat zorlu bir süreçtir. Hazırda nakdimiz olmasa bile hepimiz ev sahibi olmak isteriz. Özellikle çalışan kesim ev kirası ödemek yerine, kira öder gibi kredi borcunu ödeyerek ev sahibi olmak istemektedir. Bu amaçla bankalara başvurarak hayalimizdeki evi almak üzere konut kredisi çekmek isteriz ama bu aşamada bir çok güçlükle karşılaşırız. İşte firmamız bu sürecin başından sonuna kadar size her türlü desteği vererek sizi sonuca götürmektedir. Konut kredisi nasıl alınır? Nelere ihtiyaç duyulur ve eksikleriniz nedir? Kredi notunuz ve finanssal durumunuz bu iş için uygun mudur? Hepsi firmamız tarafından değerlendirilerek sizin adınıza kredi başvurusunda bulunulur. İşte bu noktada her şey tamam ama konu kredilerinde en az evin değerinin %20 si banka hesabınıza peşin olarak bulunması gerekmektedir. %20 peşinatınız yoksa ne yapacaksınız? 

Senetlekredi olarak siz hayalinizdeki eve ulaşın diye %20 lik peşinatı sizin adınıza vermekteyiz. Aramızda yapacağımız noter onaylı senet karşılıklı anlaşma ile siz bize taksitle ödeyeceksiniz.

Konut Kredisi Alma Süreci ve Çözümümüz

Bankalardan konut kredisi almak istediğinizde, eğer şartlar olması gerektiği gibi yerine getiriliyorsa rahatlıkla kredi çıkartılır. Fakat bunun için de bir bilirkişi raporu alınarak, alınan konutun tutarının hesaplanması gerekir. Ve bankalar bu tutarın tümünü karşılamamaktadır. Bankadan aldığınız kredi tutarı alacağınız evin brüt tutarının % 80’lik dilimini kapsar. Yani 100.000 liralık bir ev almak istediğinizde bankadan alacağınız nakit en fazla 80.000 liradır. Bu durumda 20.000 liraya daha ihtiyaç duyarsınız. İşte bu noktada da firmamız devreye girmektedir.

Konut kredinize destek peşinat kredisi veriyoruz

Ev almak için herhangi bir peşinatı bulunmayan müşterilerimiz için sağladığımız bu kampanya ile, ev almak artık çok daha kolay. Firmamıza gelin, almak istediğiniz ev tutarının % 20’lik dilimini sizlere peşin olarak takdim edelim. Böylece konut kredinizi tamamlayarak, kolayca ev sahibi olun.

Firmamız belirlenen tutarı sizlere senet karşılığında sağlamaktadır. Taksit sayısı da her iki kredinin toplamına bağlı tutularak belirlenmektedir. Bu nedenle her ne kadar hali hazırda iki krediniz bulunsa da, ödeme konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınız açıkça gözler önüne serilmiştir. Cüzi bir miktarda komisyon tutarı ile kendi evinizin sahibi olun. Ev almak için peşinatınızı bizler tarafından sağlayın, kararlarınızı anında uygulayın. İnteraktif kredi danışmanlık  ile ev sahibi olmak, işte bu kadar basit ve kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Bayram için Senetle Kredi

Bilgi: https://www.senetlekredi.org/ Bayram için nakit ihtiyaçlarınız için düzenlenen kampanyada 70.000 TL ye kadar senetle kredi imkanı bulunmaktadır. Kredi başvurusu için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.

Bankaların yaptığı bayram kredisi kampanyaları genel itibariyle bayram sonrası 10 temmuz tarihinde sonlanmaktadır. Uygun faizle verilen bayram kredileri ihtiyaçlarınızı karşılamak ve kredi almak için uygun bir zaman olabilir. Kefilsiz ve gelir belgesiz olarak kredi alma imkanları da sunmaktadırlar.

Bankalardan yine de kredi alamazsanız bankasız kredi imkanı olarak senetle para alabilirsiniz. Elbette bunun için yapılan başvuru da çok olduğu için bir takım kriterler dikkate alınmaktadır.

  • Kredilerin geri ödemesinin yapılacağına dair garanti ve güvence verilmesi çok önemlidir. Bankalar kredi notu, kefil ve gelir belgesine bakmaktadır. Senetle kredi işlemlerinde bu kadar rijit olunmasa da ikna edici bir yaklaşımınızın olması gerekmektedir.
  • Mümkün olduğunca ipotek, kefil, gelir belgesiz v.s bulmanız veya göstermeniz işi daha kolaylaştıracaktır.
  • Başvurunuz açık net okunabilir ve anlaşılır olması gerekmektedir. Bir çok kişinin başvurusu anlamsız karakterler ve düzgün olmayan ifadeler içerdiğinden değerlendirilmeden silinmektedir.
  • Genel durumunuzla ve kredi sicilinizle alakalı bilgi veriniz. Bankalar neden kredi vermiyor? kredi kartı borcunuz mu var? Yasal takipte misiniz? Kara listede misiniz? v.b durumlarınızla alakalı bilgi veriniz.
  • Kredi çekme amaç ve niyetinizi de yazmanız pozitif bir gösterge olarak değerlendirilmektedir. 2. arabasını almak isteyen bir kişi ile bir öğrenci veya ameliyat olacak kişi aynı tutulması beklenemez.

Senetle Kredi Geri Ödeme Hesaplama

Bilgi ve iletişim: https://www.senetlekredi.org/ Bir kredi alırken, en çok düşünmemiz gereken nokta bu kredinin geri ödenmesidir. Bankaların sizlere sunduğu kredi kampanyaları sizlere ne kadar cazip gelse de, bu bir ticaret işidir ve bankalarda öncelikli olarak kendi kârlarını düşüneceklerdir. Bu nedenle bir kredi almaya karar vermeden evvel alacağınız kredi miktarı üzerine çeşitli hesaplamalar yaparak, geri ödeme planınızı çıkartmalısınız. Bu konuda çeşitli danışmanlık firmaları bulunmaktadır. Sizler bu firmalara başvuru yaptığınız zaman alacağınız krediler çeşitli bankalar açısından incelenir ve sizlere çeşit çeşit ödeme planı sunulur. Fakat tüm bunlar da bir yerde zaman kaybı olarak nitelenebilir. Zira alacağınız kredilerin hesaplaması aslında çokta zor olmadığı için, kendi kendinize de geri ödeme planı çıkartabilirsiniz.

Kredilerinizin geri ödemesi bankadan bankaya değişen bir konudur. Çünkü her bankanın sizler için uygulayacağı faiz oranı birbirinden farklıdır. Kimi banka yüksek faiz oranları sunarken kimisi de çok düşük oranlarda faiz koyarak, dengeleri değiştirebilir. Bu nedenle hangi bankanın müşterisiyseniz, o bankaya göre bir planlama ve hesaplama yapmanız gerekecektir. Birçok bankanın kendi sitesinde hesaplama araçları bulunmaktadır. Böyle bir işlem düşünüyorsanız, bu hesaplama araçlarından faydalanarak kredi ödeme planı çıkartabilirsiniz. Yine de bu ödeme planınızı aylara nasıl yansıtacağınızı bahsettiğimiz gibi kredi danışmanlık firmaları yolu ile öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için çeşitli miktarlardaki kredi tutarlarının ortalama olarak geri ödeme tutarları hakkında bilgi vereceğiz. Bu konu için sizlere 5 bin, 10 bin, 20 bin, 50 bin ve 70 bin liralık kredilerin ödeme tutarlarını örneklendireceğiz. Böylece sizler hesaplama araçlarına bile gerek duymadan alacağınız kredi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

5000 Lira Tutarındaki Kredinin Geri Ödemesi

5000 liralık kredinizi 24 ay vadede, % 1.39 faiz oranı ile aldığınızı varsayalım. Böyle bir durumda toplamda ödeyeceğiniz tutar 6.133 lirayken, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 255 lira olacaktır. Eğer daha yüksek bir faiz ile bu durumu incelememiz gerekirse; faiz oranının % 1.84 olduğunu varsayarsak, toplamda ödeyeceğiniz tutar 6.521 lirayken, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 271 lira olacaktır.

10.000 Lira Tutarındaki Kredinin Geri Ödemesi

10000 liralık kredinizi 24 ay vadede, % 1.39 faiz oranı ile aldığınızı varsayalım. Böyle bir durumda toplamda ödeyeceğiniz tutar 12.267 lirayken, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 509 lira olacaktır. Bu kezde 36 ay vade ile durumun ne şekilde olacağını hesaplayalım. Eğer % 1.39 faiz oranı ve 36 ay vade süresi ile 10.000 lira kredi alırsanız, toplamda ödeyeceğiniz tutar 13.432 lirayken, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 372 lira olacaktır.

20.000 Lira Tutarındaki Kredinin Geri Ödemesi

20000 liralık kredinizi 24 ay vadede, % 1.44 faiz oranı ile aldığınızı varsayalım. Böyle bir durumda toplamda ödeyeceğiniz tutar 24.703 lirayken, aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 1025 lira olacaktır. Vade süresini biraz daha arttırarak 48 ay vade ile bu krediyi alırsanız, aynı faiz oranı dahilinde toplamda ödeyeceğiniz miktar 29.691 lirayken aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 616 lira olacaktır.

50.000 Lira Tutarındaki Kredinin Geri Ödemesi

50000 liralık kredinizi 36 ay vadede % 1.33 faiz oranı ile aldığınızı varsayalım. Böyle bir durumda toplamda ödeyeceğiniz tutar 66.369 lirayken, aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 1837 lira olacaktır. 50.000 lira kredi yüksek bir tutar olduğu için bir de 48 ay vade ile hesaplamamız gerekirse yine aynı faiz oranı ile toplamda ödemeniz gerekecek olan tutar 72.203 lirayken, aylık olarak ödemeniz gereken tutar 1499 lira olacaktır.

70.000 Lira Tutarındaki Kredinin Geri Ödemesi

70000 liralık kredinizi 48 ay vadede % 1.29 faiz oranı ile aldığınızı varsayalım. Böyle bir durumda toplamda ödeyeceğiniz tutar 99.064 lirayken, aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 2056 lira olacaktır. En düşük faiz oranı % 1.29’dur. Bir de ortalama bir faiz oranı ile duruma bakacak olursak; % 1.45 faiz oranı ve 48 ay vade ile 70.000 lira kredi aldığınız zaman toplamda ödeyeceğiniz tutar 104.178 lirayken, aylık olarak ödemeniz gereken taksit tutarı 2.163 lira olacaktır.

Görüldüğü üzere kredilerin geri ödemesi hususunda faiz,ve vade hayati önem taşımaktadır.

Senetle Kredi alın borçlarınızı birleştirin

Senetle Kredi alın borçlarınızı birleştirin

Bilgi ve iletişim:
https://www.senetlekredi.org/ Borçların tek bir merkez altında toplanması her zaman sizlerin işini kolaylaştırmaktadır. Bizlerden de uzun zamandır ödediğiniz ve bir türlü bitmeyen borçlarınızın kapatılmasını sağlamak adına farklı bir yöntemi sizlere sunuyoruz. Bankaların da bir dönem yaptığı bir uygulama olan ve adına borç transfer kredisi dedikleri sistemi farklı bir yöntem ile senetle kredi ile gerçekleştirebilirsiniz. Senetle veya komisyonla krediyi internet sitelerinde son dönemlerde mutlaka görmüşsünüzdür. Bankalardan kredi alamayan kişiler için sağlanan bu sistemde insanların ödemelerini zamanında yapabilmeleri ve mağdur olmamaları için geliştirilen bu kredi yönteminde aldığınız kredileri senetler ile kapatabilirsiniz. Tıpkı bankadan kredi alır gibi bir bankadan aldığınız krediyi öder gibi borcunuzu her ay düzenli bir şekilde ödeyerek kredilerinizi banka haricinde de alabilmiş oluyorsunuz.

Senetle kredi sistemleri genelde kredi notu düşük olan veya gelir belgesi ya da sigorta süresi müsait olmadığı için kredi alamayan kişilerin tercih ettiği bir nakit sağlama sistemi. Senetle veya komisyonla kredi alan kişiler uygun faiz oranları ile borçlarını geri ödeyebiliyor. Bu sayede yeni borçlanmaların altına girmeden ve bankaların uzun evrak işleri ile uğraşmadan borçlarını kapatmış oluyor. Bu sistem de aynı şekilde bütün borçların kapatılması için düzenlenen bir yöntemi kapsıyor. Eğer birden çok bankaya veya şahısa borcunuz varsa ve kredi notunuz nedeniyle bankalardan kredi alamıyorsanız borçlarınızı senetle kredi alarak kapatabilirsiniz.

Bütün borçlarınızın miktarının ilk olarak toplanması ile birlikte yapılan hesaplamalar sonucunda sizlere genel bir kredi limiti çıkarılmaktadır. Bu kredi teminin ardından belirlenen faiz oranları ile ödeme takviminiz çıkartılır. Aylık maaş durumunuza göre tarihleri belirlenen bu ödeme sistemi içerisinde borçlarınızı ödeyerek hem işlerinizi halletmiş olursunuz hem de sadece tek bir yere borçlanarak kafanızdaki pek çok soru işaretini ve stresi de sonlandırmış olursunuz. Bankalara çok fazla kredi borcunuz varsa bu yöntemi seçmek sizler için ideal olacaktır. Bankalara kredi kartı borcu olanlar da bizden küçük limitli krediler alabilir. Öğrenciler ve ev hanımları da bu sistemden yararlanabilir.

Üniversite Öğrencilerine Komisyonla Kredi Verilir

Bilgi ve iletişim: komisyonlakredi.com Üniversitede veya lisede mi okuyorsunuz? Acil nakit kredi ve kredi kartı borçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Nakit limiti 20 bin tl olarak belirlenmiştir.

(daha&helliip;)
Tefeci Bul Sitesi

Tefeci Bul Sitesi

Bilgi ve iletişim: https://www.tefecibul.com/ Pek çoğumuz hayatımızın belirli dönemlerde tefeciler ile ilgili haberler ve bilgiler duymuşuzdur. Son dönemlerde nakit para sağlamada adına çok ciddi işlemler yapan bu kişiler, artık yasal olarak internet üzerinden kendi tanıtımlarını da yapabilmektedir. Bankalardan kredi almakta zorlanan kişilerin ve bir türlü aradığı nakiti bulamayan kişilerin başvurduğu tefeciler, farklı kredi sağlama yöntemleriyle işlevsel olarak görev yapmaktadır. Senetle ve komisyonla kredi ile ilgili çok önemli nakit kaynağı yaratan tefeciler, özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Eskişehir ve Bursa gibi illerde yoğun bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Faiz oranlarını da artık düşük tutmaları nedeniyle akıllı bir hamle yapan tefeciler, bankalardan kredi alamayan kişilerin mecbur para istediği kişiler olmaktan çıkmış ve bir kredi aracı kurumu haline gelmiştir. Bankalardan kredi alamayan kişilere komisyonla da kredi alma imkanı sağlayan tefeciler, internet üzerinden kolay bir şekilde bulunabilmektedir. Bulunduğunuz ile göre sıralama yapılarak bulunan tefecilerin her birisinin cep telefonu numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Yapılan ön telefon görüşmesinin ardından daha sonra alınacak olan kredi ile ilgili görüşme yapmak üzere bir görüşme daha yapılır. İstenilen kredi miktarına bu aşamada çok dikkat edilmelidir. Zaten bankalardan daha önceden kredi alan kişilerin haciz veya kara liste gibi işlemler ile karşılaşması hep plansız bir şekilde alınan krediler nedeniyle meydana gelmiştir.

Önceden hesap yapmak ve alınacak olan kredinin taksitlerinin ödenmesi için yeterli güce sahip olmak bu aşamada çok önemlidir. Kredinin miktarı ile ilgili yapılan görüşmeden sonra alınacak kredinin senetle mi yoksa komisyonla mı olacağına dikkat edilmelidir. Burada önemli olan nokta, senetle ve komisyonla alınan kredilerin ödenmesi ve faiz oranlarıdır. Aracı kurum olarak da çalışabilen tefeciler, bankalardan çıkartılamayan kredileri sizler için alır. Belirli bir yüzde ile komisyon oranı uygular ve geri kalan ücreti doğrudan size iletmiş olur. Bankalardan kredi alamayan kişiler için çok önemli bir nokta olan bu işlemlerde, her zaman alınacak olan faiz oranlarına dikkat edilmelidir. Genelde bankalara yakın faiz oranları uygulanmakta ve böylece zor durumda olan kişilere yardım edilmektedir.Banka Kredinizin Onaylatılmasına Çözüm

Banka Kredinizin Onaylatılmasına Çözüm

Bilgi ve iletişim:
https://www.bizkredinizicekelim.net/ Para sıkıntıları çekerek çözüm bulmak isteyen kişiler bankalardan hizmet alamadıkları zaman bazı durumlarda kredi danışmanlık firmalarından borç almaktan da imtina etmektedir. Banka kredisi nasıl onaylatılır, çıkmayan krediye nasıl kesin çözüm bulunur bilmemekte ve bu nedenle de tereddüt yaşamakta olan kişilere açıklama yapmak ve bu firmaların işleyiş sürecini anlatmak, mevcut para problemlerine çözüm bulmak amacı ile oldukça faydalı olacaktır.

Piyasada borç para verilir ya da sorunlu kredi çıkarılır ilanı vererek pek çok sıkıntılı kişiye ümit vaat eden daha sonra zor durumda olan bu kişileri dolandırarak daha da müşkül süreçlere sokmakta olan yerlerin sayısı arttıkça, insanların bu işi gerçekten yapmakta olan kredi danışmanlık firmalarına da güveni kalmamış ve bankalardan onay almamış olan kredilere dair çözüm bulacaklarına dair işlem yapabileceklerine inanmamaya başlamıştır. Bu sebeple de ne kadar büyük para sıkıntısı çekerse çeksin oldukça fazla sayıda kişi kredi çözüm merkezleri ile iş birliği yaparak para bulmaktan kaçınmaktadır.

Mevzu bahis olan bu kişilere anlatılması gereken en önemli şey kredi onaylatma sürecinin nasıl işlediği ve kendisi başvuru yaptığı zaman kredi vermeyen bankaların bu yerler aracılığı ile nasıl kredi verebileceğidir.

İlk aşamada şu soruları sormayı oldukça faydalı görüyorum; acaba kaç kişi kredi çekmeye karar verdiği zaman sahip olduğu finansal durumu analiz etmekte, sicilini araştırmakta ya da en azından kredi notunu öğrenmek için çaba göstermektedir.

Diğer bir sorun ise yine kredi çekme aşamasında kaç kişi başvuru yapacağı bankanın özelliklerini araştırarak hangi profildeki kişilere hizmet verme eğiliminde olduklarını öğrenmektedir? Bahsi geçen bu durumlar kredi alma sürecinde oldukça önemli olmakla beraber en belirleyici nitelikler olarak tanımlamak son derece doğru ve yerinde olacaktır.

Kredi danışmanlık firmalarının yaptıkları işlem bahsi geçen durumlardan başka bir şey değildir. İlk olarak bizim durumumuzu analiz eden daha sonra durumumuza en uygun bankayı tespit eden bu firmalar söz konusu olan işlemler sebebi ile oldukça başarılı sonuçlar elde etmekte ve borçlu kişilere çözüm sunmaktadır.

Go Top