“Genel”

Senet Ödeme Günleri

Senet Ödeme Günleri

Bu ödemelerde bulunan ve bankaların genel değerlendirmelerinde yer alan senet işlemlerinde ödeme takvimin belirlenmesi gerekir. Ödeme takvimlerinde bulunan imkanlar arasında her türlü işleme sahip olmak ve gerekli aşamalarda bu noktalarda yer almak da mümkündür. (daha&helliip;)

Borcunuzu Kapatmak için Banka Harici Krediler

Borcunuzu Kapatmak için Banka Harici Krediler

Borç kapatma kredisi arıyorsunuz bunun için öncelikle senetle kredi tercihiniz olmalıdır. Banka dışı kredi veren kurumlar bu konuda size yardımcı olabilirler. Bu konuda yapacağınız ön görüşmede herşey netleşecektir. Peki bu kurumlar hangileri: (daha&helliip;)

Kara Listedekilere Kredi Olur Mu?

Kara Listedekilere Kredi Olur Mu?

Kara liste ne demek? Bankalar olan kredi veya kredi kartı borcunu ödeyemeyip hacizlik işlemleri olan kişilerdir. Bankalara olan borçlarınızı minimum üç ay ödemediğiniz taktirde, tüm borçlarınız avukata devredilir. Borçlarınızın üzerine bir de avukat masrafları eklenir. Avukat sizin ikametgahınıza tebligah göndererek tüm borcunuzu 7 iş günü içerisinde ödemenizi ister. Avukat ile görüşüp borçlarınızı taksitlere böldürerek ödemelerinizi yapabilirsiniz. (daha&helliip;)

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyim

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyim

Ağustos AYI içerisinde bankalardan kredi çıkartmak isteyenler için kredi puanını yükselterek kredi çektirme işlemini https://www.bizkredinizicekelim.net üzerinden yapabilirsiniz. (daha&helliip;)

Maddi Yardımda Bulunan kimseler listesi

Maddi Yardımda Bulunan kimseler listesi

İşte sizlere yeni bir fırsat.. https://www.365kredi.com aracılığı ile maddi yardımda bulunan zenginler, iş adamları dernek ve vakıflara ulaşabiliyorsunuz. Konuyla ilgili detaylara ilgili adresten bakabilirsiniz. (daha&helliip;)

Go Top