Biz Kredinizi Çekelim Ankara Şubesi

Biz Kredinizi Çekelim Ankara Şubesi

Ankara’da ikamet edenler için bir teklifimiz var.  Ankara merkez ve ilçelerinde oturanlar için biz kredinizi çekelim siz ödeyin kampanyası düzenledik. Zor olan hayat koşullarını sizin için biraz kolaylaştırmak istiyoruz. Ekonomik koşullar nedeni ile özellikle maddi anlamda paraya ihtiyaç duyduğunuz her konuda size destek olmak için yanınızdayız. Acil nakde ihtiyacınız olduğunda kendinizi darda hissediyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Özellikle Ankara ve çevre illerinde ikamet ediyorsanız para konusunda sıkıntıya girmenize gerek yok. Gelin birlikte bu zor günlerin üstesinden gelelim.

Uzun yıllardır kirada oturuyorsunuz ve ev almak istiyorsunuz. Ya da kendinize ait küçük çaplı bir iş kurmak istiyorsunuz. Emeklisiniz evinizde yapmanız gereken tadilatlar var ancak sizin bütçeniz bu tadilatları peşin para ile yapmanıza müsaade etmiyor. Yurt dışında harika bir dil eğitimi fırsatı var ancak siz öğrenci olduğunuz için eğitimi karşılayacak birikmiş paranız yok. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size yardımcı olmak isteriz. Nasıl mı?


biz kredinizi çekelim siz ödeyin


Bankalardan kredi çekemediğiniz her durumda sizin yanınızdayız. Bazı durumlarda bankalara ekonomik koşullarınızı ispatlamak zor olabiliyor. Yüklü miktarda ödemeleri yapacak gücünüz yok ama bankalardan kullanacağınız kredilerin aylık taksitlerini rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Bu konuda bankaları ikna etmeniz ve gelirinizi birebir yansıtmanız mümkün olmayabiliyor. Sizin için biz devreye girelim. Biz krediniz çekelim Ankara veya yakınında ikamet ediyor iseniz. Yanlış duymadınız! Kredinizi biz sizin yerinize bankalardan çekelim ve siz ödemesini yapın. Kredinin onayı hakkında da garanti veriyoruz.

Ankara Kızılay Meşrutiyet cad  bulunan ofisimizi ziyaret ediniz.

Yapmanız gereken bizimle irtibata geçmeniz. Birlikte yaptığımız görüşme sonrasında bize kredi kullanmak istediğiniz tutarı ve vadeyi iletmeniz yeterli olacaktır. Biz sizin yerinize kredi çekeceğiz ve siz aylık ödemelerini yapacaksınız. Kredi çekmek için çaba sarf etmenize gerek kalmayacak, ayrıca zamandan da tasarruf etmiş olacaksınız. Sizden sadece bu hizmet için talep edilen belirli miktarda komisyon olacaktır. Standart bir komisyon bedeli uygulanmaz. Komisyon bedeli, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişiklik gösterecektir. Ancak çok yüksek bir bedelden bahsetmiyoruz. Şöyle düşünün; bankadan çekeceğiniz kredi için de belirli bir faiz bedeli ödüyorsunuz. Bankalara ödediğiniz faiz oranı ile bizim talep ettiğimiz komisyon bedeli arasında çok da bir fark yok aslında. Yapılan hizmetin karşılığı olarak düşünülmelidir.

One comment on “Biz Kredinizi Çekelim Ankara Şubesi
  1. Engin dedi ki:

    Kolay gelsin sadece amk aradaki şubemizde mi yapıyorsunuz bu işlemi istanbul yokmu ve ne kadara kadar kredi çekiyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir