“Duyurular”

Acil Kredi Lazım Diyorsanız Herkese Kredi Kampanyasını Kaçırmayın

Acil Kredi Lazım Diyorsanız Herkese Kredi Kampanyasını Kaçırmayın

Önerdiğimiz güvenilir yeni bir kredi veren adresin kampanyasını yayınlıyoruz: http://www.herkesekredi.net

Ne kadar zordur insanın hiç beklemediği bir anda ortaya çıkan nakit ihtiyacına verecek bir cevabının olmaması. Zaten hayat şartları neticesinde elinizdeki mevcut nakit ile zar zor ay sonunu getiren siz birde aniden içerisinde bulunduğunuz kış ayında kombinizin arızalanması sonucunda ne yapacağınızı şaşırmış durumda öylece kalakalırsınız. Tabi ki her kişi gibi ilk aklınıza gelecek olan kredi talebinde bulunmaktır. Sizde eğer acil kredi lazım diyorsanız danışmanlık şirketimizin yaptığı “herkese kredi” kampanyasını kaçırmayın. (daha&helliip;)

Kredi Çekmek İçin Kredi Notunuz Kaç Olmalı?

Kredi Çekmek İçin Kredi Notunuz Kaç Olmalı?

Bankalar kredi kartı verirken ve kredi kullandırırken sizlerde en dikkat ettikleri konu kredi notudur. Kredi notunuz yeterince yüksek değilse kredi kullanma imkanınız yoktur. Peki, kredi notu kaç olmalıdır? Kredi notunun temelinde ne vardır? Kredi notu tam olarak ne manaya gelir? Gelin bu soruların hepsini birlikte cevaplandıralım.

Kredi notu, müşterilerin risk analizidir. Bankalar risk yönetimini başarılı şekilde yapabilmek ve minimum zararı elde etmek için kredi notuna başvururlar. Kredi notu istisnasız herkesin maddi anlamda yaptıkları işlemleri inceler. Bankalardan aldığınız kredi kartlarınız, ödeme durumlarınız, faturalarınız yani her türlü finansal işlemleriniz kredi notunun ilgi alanındadır ve belli bir puanlamaya tabiidir. Bu puanlama sonucunda da her bir vatandaşa bir grup verilir. Ve bu gruba ve puanlara göre gelecekteki finansal başvurunuz değerlendirilir. Kısaca anlatmak istersek böyle bir tanım yapabiliriz. Bu puanlama 0 ile 1900 arasındadır. Ve sürekli olarak kredi notunuz değişiklik gösterecek ve her işleminiz ile birlikte güncellenecektir. Kredi Kayıt Bürosu bilgilerine göre kredi notları şu gruplara ayrılır;

 • 0- 799 Arası, Çok Riskli
 • 800- 1299 Arası, Riskli
 • 1300- 1499 Arası, Az Riskli
 • 1500- 1699 Arası, İyi
 • 1700-1900 Arası Çok İyi
50 bin tl üstü senetle kredi faiz oranları

50 bin tl üstü senetle kredi faiz oranları

50 bin Türk Lirası ile 80 bin TL tutarındaki kredileriniz için:

 • 24 aylık vade süresi için yüzde on beş,
 • 24 ay 60 ay arasındaki vade dilimi için yüzde yirmi,
 • 60 ay ve 96 ay aralığındakiler için yüzde yirmi beş,
 • 96 ay 120 ay için yüzde otuz beş,
 • 120 ay ve daha uzun vadeler için ise yüzde kırk oranında olacaktır.

80 bin TL ve 120 bin TL aralığındaki kredi çıkartma hizmeti karşılığında ödeme yapmak için en kısa vade süresi 48 ay olabilmektedir.

 • 48 ay vadeli hizmet için  komisyon oranı da yüzde yirmi olarak belirlenmiştir.
 • 48 ay ve 96 aylık vadelerde ise sizden talep edilen tutar yüzde otuz olmaktadır.
 • 96 ay 120 ay aralığında yüzde otuz beş, daha üstü sürelerde ise yüzde kırk olmaktadır.

120 bin Türk Lirası’nın üzerindeki tüm hizmet taleplerinizde ise vade

25 Bin TL ve Üstü Senetle Kredi Faizleri

25 Bin TL ve Üstü Senetle Kredi Faizleri

25 bin TL ve 50 bin TL tutarındaki kredi çıkartma hizmeti talepleriniz için ise;

 • 12 aylık vade süresine yüzde 15,
 • 12 ay 36 ay arasındaki vade dilimlerine  yüzde 17,
 • 36 ve 60 ay arasındakilere yüzde 25,
 • 60 ay 84 ay aralığında yüzde 30,
 • 84 ay ve üzerindekiler için ise  yüzde 35 olarak tespit edilmiştir.

(daha&helliip;)

Senetle Kredi Faiz Oranları + 2 puan artırılmıştır

Senetle Kredi Faiz Oranları + 2 puan artırılmıştır

Tüm senetle kredi faiz oranlarında + 2 baz puan artışı yapılmıştır. Bu krediler için en düşük kredi tutarı 15 bin TL olarak belirlenmiştir.  Bu tutar ve de 25 bin TL aralığındaki kredi çıkartma hizmeti karşılığında sizden talep edilecek olan komisyon oranları genel çerçevede; (daha&helliip;)

Kredi Faiz Oranları Düştü

Kredi Faiz Oranları Düştü

Detaylı bilgi ve iletişim için : https://www.komisyonlakredi.com/ . Güncel kredi faiz oranları ve bu aya özel kampanyalar için 5.000 TL ile 70.000 TL arası krediler için bakabilirsiniz.Kredi kullanımında şüphesiz en önemli etmenlerden birisi de faiz oranıdır. Faiz oranı aylık taksitlerinizi ve toplam geri ödemenizi direk etkilemektedir. Yüksek oranlar daha fazla toplam ödeme yapmanıza neden olmaktadır. (daha&helliip;)

Ön Ödemesiz Krediler

Ön Ödemesiz Krediler

Bilgi ve iletişim: http://www.onodemesizkredi.com Kredi sektöründen en büyük problem önden ödeme isteyen yerler olmuştur. Kesinlikle bu tarz kişi ve firmalara itibar etmeyiniz.  (daha&helliip;)

Maddi Yardımda Bulunan kimseler listesi

Maddi Yardımda Bulunan kimseler listesi

İşte sizlere yeni bir fırsat.. https://www.365kredi.com aracılığı ile maddi yardımda bulunan zenginler, iş adamları dernek ve vakıflara ulaşabiliyorsunuz. Konuyla ilgili detaylara ilgili adresten bakabilirsiniz. (daha&helliip;)

Go Top