“Duyurular”

25 Bin TL ve Üstü Senetle Kredi Faizleri

25 Bin TL ve Üstü Senetle Kredi Faizleri

25 bin TL ve 50 bin TL tutarındaki kredi çıkartma hizmeti talepleriniz için ise;

 • 12 aylık vade süresine yüzde 15,
 • 12 ay 36 ay arasındaki vade dilimlerine  yüzde 17,
 • 36 ve 60 ay arasındakilere yüzde 25,
 • 60 ay 84 ay aralığında yüzde 30,
 • 84 ay ve üzerindekiler için ise  yüzde 35 olarak tespit edilmiştir.

(daha&helliip;)

Senetle Kredi Faiz Oranları + 2 puan artırılmıştır

Senetle Kredi Faiz Oranları + 2 puan artırılmıştır

Tüm senetle kredi faiz oranlarında + 2 baz puan artışı yapılmıştır. Bu krediler için en düşük kredi tutarı 15 bin TL olarak belirlenmiştir.  Bu tutar ve de 25 bin TL aralığındaki kredi çıkartma hizmeti karşılığında sizden talep edilecek olan komisyon oranları genel çerçevede; (daha&helliip;)

Kredi Faiz Oranları Düştü

Kredi Faiz Oranları Düştü

Detaylı bilgi ve iletişim için : https://www.komisyonlakredi.com/ . Güncel kredi faiz oranları ve bu aya özel kampanyalar için 5.000 TL ile 70.000 TL arası krediler için bakabilirsiniz.Kredi kullanımında şüphesiz en önemli etmenlerden birisi de faiz oranıdır. Faiz oranı aylık taksitlerinizi ve toplam geri ödemenizi direk etkilemektedir. Yüksek oranlar daha fazla toplam ödeme yapmanıza neden olmaktadır. (daha&helliip;)

Ön Ödemesiz Krediler

Ön Ödemesiz Krediler

Bilgi ve iletişim: http://www.onodemesizkredi.com Kredi sektöründen en büyük problem önden ödeme isteyen yerler olmuştur. Kesinlikle bu tarz kişi ve firmalara itibar etmeyiniz.  (daha&helliip;)

Maddi Yardımda Bulunan kimseler listesi

Maddi Yardımda Bulunan kimseler listesi

İşte sizlere yeni bir fırsat.. https://www.365kredi.com aracılığı ile maddi yardımda bulunan zenginler, iş adamları dernek ve vakıflara ulaşabiliyorsunuz. Konuyla ilgili detaylara ilgili adresten bakabilirsiniz. (daha&helliip;)

Faturalı Hattı Olanlara Nakit İmkanı

Faturalı hatta kredi almanın en güvenilir yöntemlerden biri olduğunu, herkes bilir.

İsminden de anlayacağınız gibi kredi almanız için faturalı bir hatta sahip olmanız gerekiyor. Elbette faturalı hattınızın olması, nakit para almanız için yeterli değildir. Acil nakit para kazanabilmeniz için gerçekleşmesi gereken şartlardan bahsetmemiz gerekirse, şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Faturalı hattınızı en az altı ay süre boyunca kullanmış olmanız gerekmektedir.
 • En az altı ay boyunca kullanmanız gereken bu hattın faturalarını da düzenli olarak ödemeniz gerekmektedir. Sık sık geciken ödemeleri olan biriyseniz, bu fırsattan faydalanmanız zor olacaktır.

İşte sadece bu iki durumu sağlayan kişiler,  nakit para sahibi olabilirler.

Faturalı Hattı Olanlara Nakit Kampanyasından Yararlanmak

Sizlere sağlanacak nakit tutarı, sizler ile yaptılacak alışveriş sonrasında sağlanmaktadır. Yani işlemin büyük kısmını sağlayan yine sizlersiniz. Faturalı hatta nakit imkanlarından yararlanmak istiyorsanız, aşamalar halinde bahsedeceğimiz adımları takip etmeniz yeterlidir.

 • Kullandığınız operatör ya da internet sağlayıcı firmanın, kontrat ile telefon kampanyalarını kontrol edin. Ve verilen telefon, bilgisayar ya da tablet gibi cihazlar içerisinden fiyatı size uygun olanlarını not alın.
 • Müşteri temsilcinizi arayarak, size verilebilecek olan cihazları kontrol edin. Ve size en uygun olan cihaza karar verin.
 • Esas işlemlere başlamadan evvel, ikinci el telefon al firmaları arayarak görüşmeniz gerekmektedir. Almaya karar verdiğiniz cihazın fiyatı, markası ve modeli hakkında bilgilendirmede bulunmalısınız. Böylece bu cihaz üzerinden size ne kadar para kalacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz
 • Bunuda tamamladıktan sonra, cihazı alacağınız mağazaya giderek, tercih ettiğiniz cihazı, dilediğiniz vade sayısı ile satın alarak bağımsız işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz.
 • Buradan sonrasında yeni aldığınız cihazı ikinci el telefon veya tablet gibi diğer cihazları alan firmalara giderek satışı yapıyorsunuz. Böylelikle elinizde nakit para kalıyor.

Hangi Hatlar Geçerlidir?

Özetle yapılan iş Taksitle yeni telefon alıp kutusunu hiç almadan geri satışını yaparak elinize para geçmesini sağlamaktasınız. Bu işlemi yaparken size telefonu taksitle satan firmaların sizden istediği tek şart düzenli ödediğiniz sabit faturanızın olmasıdır. Hangi firmalara ait faturalar olduğunu soruyorsanız cevap farketmez tüm sabit hatlar ve operatörler için geçerlidir.

 • Turkcell
 • Vodafone
 • Turk Telekom
 • TTNET
 • Doğalgaz faturaları
 • Sabit Telefon Hattı
 • Elektirk ve Su Faturası
 • v.s
Bankadan Kredi Çekmeden Senetle Ev Sahibi Olabileceğiniz Konut Projeleri

Bankadan Kredi Çekmeden Senetle Ev Sahibi Olabileceğiniz Konut Projeleri

Senetle ev sahibi olmak, bankalardan acil kredi çekip boş yere çok fazla borçlanmak istemeyen vatandaşlar için son derece güzel bir yöntem olarak karşımıza çıkabilmektedir. Senetle ev satışı yapan birçok firma bulunmaktadır ve bu krediden uzak yaşamak isteyen vatandaşlar için de çok güzel bir yöntem olarak karşımıza çıkabilmektedir. Senetle ev sahibi olmak isteyen kişiler için, ülkemizde senetle konut satışı yapan kişilerin birkaç projesine değinmekte fayda var.

Senetle ev almak isteyen kişiler için firmaların birçoğu böyle bir kampanya başlatmayı seçmiştir. Bu sayede vatandaşlar kredi faiz oranlarıyla uğraşmayacak belirli bir peşinat ile birlikte kolay bir şekilde evlerini senet vasıtasıyla ödeyebileceklerdir.  

Güncel ve aktif kampanyaları bulunan senetle konut satışı yapılan projeler:

Kale Kent: Kale Kent senetle ev sahibi yapan firmalar başında ilk sırada yer alıyor. 2016 yılının Aralık ayında müşterilere verilmesi planlanan evler de1+1’den başlayarak 4+1’e varan evlerle satışa sunulmuştur.

Web: www.kalekent.com.tr

Telefon:  444 38 07)

Batışehir: Batı şehir projesi şu an İstanbul’ da devam etmekte olan bir proje olup çok ayıda kişi tarafından rağbet görmektedir. TÜFE’li ve 0,70’ lik faiz oranıyla satın alabileceğiniz bu evler, İstanbul’ da son derece bilinmekte ve taliplerini de ağırlamaktadır.

Web: www.batisehir.com

Telefon: 0850 222 5343

Nevşehir Emlak Konutları: Nevşehir Emlak konutlarında da TÜFE’li ve sabit faiz oranıyla satış yapılmaktadır. 4+1 evlerin fiyatlarının 483.000 liradan satılması sebebiyle son derece uygun fiyatlardan satılan ve çok beğenilen bu konutların da alıcısı artıyor.

Elexia Topkapı : Yeşil GYO tarafından yapılan bu yapı hem rezidans hem ofis olarak da kullanılabiliyor. 400 konutun bulunduğu bu yapı, 3+1 e kadar ev almak üzere size imkan tanıyor. En düşük fiyatlı konut da 593 bin TL olarak belirlenmiştir. Topkapı’ da 400 konutun içerisinde so derece avantajlı bir hayat sürmek isterseniz Elexia projesinde yerinizi alabilirsiniz.  Elexia aylık 1500 tl’ den başlayan taksitlerle de ev alma imkanı sunan yapılar arasında yer alıyor.

Web: www.yesilgyo.com/elexiatopkapi.php

Huzurlu Campus Rezidans: Kütahya’ da yer alan bu proje Kütahya’ nın en önemli toplu konut projeleri arasında yer alıyor. Dire tipi evlerin bulunduğu projede fiyatlar da değişiklik gösterebiliyor. Huzurlu İnşaat tarafından başlatılmış olan bu projede evler 1+1 olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda 2700 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olan daireler 2017 yılında sahipleriyle buluşacak nitelikte. Peşinatı ödedikten sonra peşin fiyatına 12 taksite bölerek de evinize sahip olmanız mümkün kılınmış. 89.000 ile 115.000 TL arasında fiyatları bulunan evlerden oluşuyor.

Web: www.huzurluinsaat.com

Temaşehir: Konya’ nın en güzel projelerinden birisi olan Temaşehir projesi Konya halkının ilgisini çeken projelerden birisi olarak dikkat çekiyor. Altmış bin metre karelik bir alan üzerine kurulmuş olan projede 728 konut bulunuyor. Torkam İnşaat tarafından satışa sunulmuş olan bu proje, 6+1’ e kadar satın alabileceğiniz saireler bulunuyor. 1+1 konutlar da projenin dikkat çekici daireleri arasında yer alıyor. 130 ile 37 metrekre olarak dikkat çeken projede 2 gün gibi bir sürede %70 oranda dairenin satıldığı bilinmektedir. 330 bin liradan başlayarak 1milyo Türk lirasına çıkan bu daireler, TÜFE ve 0,70 faiz oranıyla satışa sunulmaktadır.

Web: temasehir.com.tr

Telefon: 0332 322 75 75

Terrace Vadi: Deniz ve orman keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz, şehrin sıkıcı havasından kaçıp soluklanmak isteyen vatandaşlar için Terrace Vadi son derece güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkabilmektedir. İstanbul’ un Sarıyer ilçesinde yer alan bu yer, son derece ili çekmekte olan bir yerdir.

Web: terracevadi.com

Telefon: 444 2002

Güncel konut projeleri geldikçe sayfamızdan eklenecektir.

Go Top