Senetle Kredi Başvuru Sonucunuzu Öğrenin

Senetle Kredi Başvuru Sonucunuzu Öğrenin

Senet; kişinin ödemek ile yükümlü olduğu tutar vade gibi detayların üzerinde yer aldığı imzalı belgedir. Dilerseniz senet karşılığında kredi kullanabilirsiniz. Acil paraya sıkıştığınız durumlarda güzel bir fırsattır. Peki, bu fırsatı değerlendirirken nelere dikkat etmeniz gerekir?

 • Öncelikle kullanmak istediğiniz kredi tutarını belirlemeniz gerekir.
 • Kredi tutarına bağlı uygulanan faiz oranı, vade ve ödeme planı firma tarafından oluşturulur. Özellikle aylık ödeme tutarlarının gelirinizle orantılı olması çok önemli.
 • Kimlik belgesi ve irtibat bilgileriniz ( açık adres, cep telefonu numarası, e-mail adresi gibi ) senetle kredi kullanımı için yeterlidir.
 • Kredi tutarının yüksek olması durumunda teminat gösterilmesi talep edilebilir.
 • En önemli koşul ise güvendir. İnternet üzerinde birçok firma senet karşılığı kredi verdiğini söyleyebilir. Ancak her firmaya güvenmemenizi tavsiye ederiz. Firmanın geçmişini incelemek ve daha önce kredi kullanan kişilerle irtibata geçmek daha sağlıklı olacaktır.

ÖNEMLİ! Kredi başvuruları açıktır ve kredi başvurularına cevap verilmeye devam edilmektedir. Yaz dönemi öncesi kredileri çok fazla başvuru olmaktadır. SENETLE KREDİ BAŞVURU İŞLEMİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA AŞAĞIDAKİ FORMA BAŞVURU YAPTIĞINIZ MAİL ADRESİNİZİ GİRİNİZ. Böylelikle başvurunu sonuç işleminizi takip etme ve bilgilenme imkanına sahip olacaksınız.

E-Mail Adresinizi Giriniz:

 

Şöyle düşünebilirsiniz: Bankaya gittiniz ve direkt bireysel müşteri temsilcisinin karşısına oturdunuz ve krediler hakkında bilgi alıyorsunuz daha sonrada kredi için anlaştıktan sonra evrak işlemleri v.s kredinizi alıyorsunuz harcanan zaman süre emek kişi sayısını hesaba katınız. Binlerce yapılan başvuruyla bu şekilde görüşme yapmanın haftalarca süreceği aşikardır. ki zaten bankalar dahil tüm kredi veren finans şirketleri öncelikle bireyleri bir eleme yapmak için ön onaydan geçirmektedir. Ön onaydan geçtikten sonra tüketicilerle kredi için görüşmektedirler.

7 comments on “Senetle Kredi Başvuru Sonucunuzu Öğrenin
 1. SELAHATTİN dedi ki:

  Acil kredi lazım senetle 20 bin lira

 2. Huseyin dedi ki:

  Acil 85000 lazım emekliyim hacizlerden çıkarmam lazim senetle borç almak istiyorum 36 ay şartlarınız ne

 3. Neslihan dedi ki:

  Özel sektörde çalışıyorum 20000gerekli

 4. Ferdi dedi ki:

  Senetle kredi kullanmak istiyorum sartlar ve başvuru hakkında bilgi alabilirmiyim

 5. cüneyt dedi ki:

  özel sektörde çalışıyorum 20.000 gerekli aylık net gelirim 2.300 sigortalı çalışanım aylık geri dönüş 1.500 olarak sağlanırsa rahatlıkla geri ödeme yapabilirim saygılar ulaşırsanız sevinirim .

 6. Serkan dedi ki:

  Iyi akşamlar bankayla bir sıkıntım var kredi çekemiyorum senetle kredi 50bin ihtiyacım var eşimle ben çalışıyorum ödemede sorun olmaz lütfen bize yardımcı olurmusunuz

 7. Deniz dedi ki:

  Merhabalar evlenicem bu yüzden 40.000 tl ye ihtiyacım var bankalar şuanda kredi çıkarmıyorlar lütfen yardımcı olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir