Bankasız Kredi Çıkartılır

Bankasız Kredi Çıkartılır
Bilgi ve iletişim >> https://www.bankasizkredi.org/ . Firmamız tarafından senetle kredi verilir. Bu süreçte vermekte olduğumuz hizmet ile alakalı olarak en çok merak edilen ve müşterilerimizden gelen soruların cevapları aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.
 1. Firmanız yasal olarak mı hizmet vermektedir? Bu konuda size ne kadar güvenebiliriz?
Firmamız ülkemizde mevcut olan kendi alanı ile alakalı her konuda yasal olarak hizmet vermekte ve evrakları da tam olmaktadır. Dilerseniz söz konusu olan evrakları inceleyerek ya da bizden hizmet alan kişiler ile irtibata geçmek sureti ile ne denli legal bir şekilde hizmet verdiğimizi yakından görme olanağı yakalayabilirsiniz.
 1. Firmanız kredi verir iken ne kadar faiz talep etmektedir?
Vermekte olduğumuz nakit borç para ya da kredi hizmeti ile alakalı olarak uyguladığımız sistem faiz olmamakta ve alacağınız tutar üzerinden komisyon olarak hesaplanmaktadır. Bu aşamada komisyon oranlarımız ile alakalı olarak tek ve sabit bir rakam söylememiz de mümkün olmamaktadır. Çünkü her bir müşteride bu rakamlar farklılık göstermektedir. Bu aşamada en belirleyici olan etken alınacak olan kredinin tutarı ile hizmet talep eden kişilerin özellikleri olmaktadır.
 1. Borçlarını ödeyemeyen kişilere ne gibi yaptırımlar uygulamaktasınız?
Firmamız son derece uygun şartlarda ve rahat ödeme koşulları dahilinde hizmet vermekte olduğu için ödeme yapma konusunda sıkıntı yaşamakta olan müşterilerimizin sayısı parmakla sayılacak kadar az olmaktadır. Bu kişilere de her zaman gerekli olan toleranslar gösterilmekte ve son aşamada da kıymetli evraklar hukuku ve borçlar hukukuna uygun olarak resmi süreç başlatılmaktadır.
 1. Borç para verir iken kefil ya da teminat talep ediyor musunuz?
Firmamız ödeme gücü düşük olan ya da buna benzer daha başka özellikler taşıyan kimi müşterilerden kendi belirlediği şartlara uygun olarak kefil ya da ipotek edilmek üzere teminat talep etmektedir. Bu aşamada ipotek edilecek gayrimenkullerin ya da kefil olacak kişilerin özellikleri de kredi verme aşamasında belirlenmektedir. Sizin de sunmakta olduğumuz kredi hizmeti ile alakalı olarak merak ettiğiniz konular varsa ya da bizden kredi almak istiyorsanız irtibata geçmek için yorum yapmanız yeterli olacaktır.
17 comments on “Bankasız Kredi Çıkartılır
 1. Murat dedi ki:

  7000 TL nakit ihtiyacı için sizinle irtibata geçmek istiyorum

 2. Eren Eren dedi ki:

  Acil nakit ihtiyacı var ondan aylık gelirim yüksek yardımcı olur musunuz

 3. MERAL ÖNDER dedi ki:

  40.000 tl paraya ihtiyacım var,nasıl temin edebilirim,banka vermiyor şu anda bana para.

 4. Mustafa dedi ki:

  Merhaba 15 yıllık öğretmenim banka ve kredi kart borçlarıni kapatmak için 75000 tl ye ihtiyacım var yardimci olacak olanlar bana ulasirlarsa sevinirim…

 5. Mustafa dedi ki:

  Merhaba ben 15 yıllık öğretmenim vakalar kredi ve kart borçları var bunların tamamını kapatacak bir kredi kullanmak istiyorum yardimci olacaklar bana ulaşır sevinirim.

 6. Sezgin aslan dedi ki:

  50000 tl ihtiyacım var nasıl irtibata geçebilirim

 7. öztürk taşdemir dedi ki:

  selam 10000-20000 tl nakit paraya ihtiyacım var aylık 500-1000 tl olarak geri öderim bana ulaşın lütfen 24-48 ay senet yada taksit şeklinde yardımcı olabilecekseniz görüşelim

 8. Didrm dedi ki:

  Merhaba

  100.000 tl kredi kullanmak istiyorum.9000tl gelirim.var

 9. Tekin dedi ki:

  Merhabalar ben yirmi yıllık kamu işcisiyim bana acilen 70.000lazım ismim tekin bana ulaşırsanız sevinirim efendim.e postadan yanıtınızı bekliyorum .

 10. Emrah dedi ki:

  Çok acil 5000 tl ihtiyacım var

 11. idris Engin dedi ki:

  Merhaba bana acilen 70.000tl kredi lazım taksilte ödemeyi her ay 1250 tl olarak yaparım cevap bekliyorum

 12. Davut Akdoğan dedi ki:

  Defacto da calisiyorum 15 bin krediye ihtiyacim var lütfen yardımci olun

 13. Birol sahin dedi ki:

  Slm 6000 TL krdei lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir