Senetle Altın Alınabilir mi?

Düğün yapmak maalesef sadece saz ile söz ile eğlenmekle olmuyor. Bunun ikramları, düğün yapılacak mekânı yen ev kurulacak beyaz eşyası mobilyası derken evde ki hesap çarşıya uymayabilir ve masraflar zinciriyle nasıl baş edeceğimizi düşünmeye başlarız.

Altın fiyatlarının sürekli artmasıyla düğün de adet gelenek görenek gereği takacağımız takılar el yakmaktadır. Hatta tüm masraflardan altın alacak nakit paranız kalmamış olabilir bankadan kredi alamaya bilir ya da krediniz var ise ek limit çıkmayabilir. Bu durum da takısız düğün yapılamayacağına göre size bir çözüm sunalım senet ile altın.

Senet ile altın satanlar var mı diye düşünmeyin piyasada neredeyse her kuyumcu senet ile altın satmaktadır. Senet ile altınlarınızı alarak vadelere bölüp düğün sonrasında aydan aya cebinizi yakmadan sarsmadan taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

Senetle altın satanlar var mı? Sorumuza cevap bulduk siz de bu durumla karşı karşıya kalanlardansanız aradığınız çözüm nu olabilir. Altınlarınız alın yavaş yavaş ödeyin ve düğününüzü rahatça yapın.

İstanbulda Bulunanalar için Mecidiyeköyde kuyumculara bakabilirler senetle altın verenlere o semtte ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir