Bayramda Kredisiz Kalmayın – Ön Ödemesiz

Bayramda Kredisiz Kalmayın – Ön Ödemesiz

Bilgi ve İletişim: http://www.onodemesizkredi.com/ Bayrama kadar yapılan senetle kredi verilmesi konusunda bahsedilen ilgili siteden mail göndermeniz sonucunda size geri dönüş veya bilgilendirme yapılacaktır. Burada şartlarla ilgili bahsedilen kriterlere uygun olarak başvurmanız bekleme sürenizi yahut değerlendirme sürecini hızlandıracaktır.

Aslında dikkatini çekmek istediğim bir nokta var. Bir çok banka durumunuz ne olursa olsun çözüm üretmeye çalışmaktadır. Hatta bu konuda kampanyalar yapan bankalar var kredi notu düşüklere kredi veren bankalar gibi. Bayram kredisi kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Bankalardan tamamen ret aldıktan sonra senetle para için başvurmanız konusunda bir güvensizlik oluşmaktadır. Bankalar size güvenmiyorsa neden başkası size güvensin ki bu soruyu kendinize sorarak bir çözüm üretmelisiniz.

Bazen şöyle durumlar olabilmektedir. Yıllar önce geciktirdiğiniz bir krediden dolayı kredi notunuz düşük olmakta ve o yüzden şu an ki durumunuz iyi olsa bile bankalar kredi vermeye biliyorlar. Bu tarz durumda olanların senetle kredi almak için bir şansları oluyor onun dışında kendinize bile güvenmiyorsanız başkası size geri dönüş bile yapmayacağını bilmelisiniz.

 

3 comments on “Bayramda Kredisiz Kalmayın – Ön Ödemesiz
  1. Aslan dedi ki:

    Benim 2014 yasal takipim olmuş tek bankada ban bld çalişan birisiyim bana yardimçi olurmusunuz benim numaram maaş 3 bin tl

  2. Nermin belgin dedi ki:

    50000 ihtiyacım var 5000 lira gelirim var kamu çalışanıyım

  3. Esra dedi ki:

    15 bin kullanmak istiyorum yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir