KREDİ BİZDEN – 2020 Yeni Yıl Kampanya

Acil olarak paraya mı ihtiyacınız var? Bankalardan kredi alma olanağı bulamıyor musunuz? O halde dert etmenize gerek yok çünkü “krediniz bizden”. Para ihtiyacı yaşamakta olan herkese kredi vererek mevcut olan sıkıntılarını giderme amacı taşımakta olan firmamız söz konusu olan bu hizmeti verirken hiçbir şekilde;

 • Kredi notunuza,
 • Sahip olduğunuz gelire ya da bir geliriniz olup olmadığına,
 • Kredi geçmişinize dair sicilinize
 • Ve hatta kara listede bulunup bulunmadığınıza dahi bakmamaktadır.

Bizim için güven oluşturan şey söz konusu olan bu veriler ve sizden talep edilecek olan belgeler olmamaktadır. Hizmet talebi ile firmamıza başvuru yapan herkes bizim için paramızı emanet edecek kadar kıymetli ve güvenlidir. İşte bu sebeple biz kredinizi çekelim siz ödeyin firması 2020’ye özel bir kredi verme kampanyası hazırlamakta olup bahsi geçen bu krediyi para ihtiyacı duyan her vatandaşın hizmetine sunmaktadır. Eğer sizin de nakit sıkışıklığınız varsa hiç düşünmeden, hesap kitap yapmadan firmamıza gelin, çünkü hazırlamış olduğumuz  yeni yıl kredisi kampanyasının detayları tam size göre.  Bahsi geçen bu krediye dair belirtilmesi gereken özellikler ise şunlar olmaktadır;

 1. Bizler müşterilerimize kredi hizmeti sunarken sahip oldukları ihtiyaçları sınıflandırmak yerine direk olarak çözüm bulma amacı taşımaktayız. Bu sebeple yapmış olduğumuz her kampanya ve vermiş olduğumuz her kredi birer konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ya da ticari kredi olma özelliği taşımaktadır. Alacağınız krediyi ne amaçla kullanırsanız kullanın şartlarımız sizin için hep aynı olacaktır.
 2. Söylediğimiz gibi önceliğimiz her zaman bize başvuru yapmakta olan müşterilerimize kaliteli bir hizmet süreci oluşturmak olduğundan dolayı bahsi geçen krediye dair vade sürelerini de belirleyecek yine müşterilerimiz olmaktadır. Ödeyebileceğiniz tutarlarda ve sizin için en uygun vadede kredi alma imkanı bahsi geçen yeni yıl kredisi kampanyasının en belirgin özelliği olmaktadır.
 3. Kredi bizden firması vereceği her kredi sürecinin ödemesini senetlere bağlamakta olup müşterilerimiz istedikleri sayıda senet yapma hakkına sahiptir. Ayrıca senet dışında hiçbir kefil ya da teminat talebimiz bulunmamaktadır.

O halde ne duruyorsunuz 2020’de krediniz bizden…

7 comments on “KREDİ BİZDEN – 2020 Yeni Yıl Kampanya
 1. Osman feyat onursal dedi ki:

  15000 tl senet ile kredi almak istiyorum

 2. ercan eksem dedi ki:

  40.000 tl krediye ihtiyacım var ilgilenirseniz memnun olurum.

 3. Yeşim Arcan dedi ki:

  Kredi çekebilmek için size ulaşmak istiyorum.

 4. Serdar belfer dedi ki:

  merhaba detaylı bilgi alabilirmiyim

 5. Faruk dedi ki:

  15000 ihtiyacım var acil iletisim no

 6. Gulsah dedi ki:

  Acill 10 bin tl ihtiyacim var cok acill

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir