100.000 TL Senetle Kredinin Geri Ödemesi

100.000 TL Senetle Kredinin Geri Ödemesi

http://www.senetlekredi.org/ Kredi çekmek istiyorum dediniz ve kredi aldınız ama geri ödemesi ne kadar olacak hiç hesapladınız mı? 100 bin TL için kredi geri ödemesini öğrenin ona göre daha sağlıklı adımlar atın..Banka kredisi almak istediğinizde dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta bulunuyor. Bunların başında da kredi başvurusu yapmadan önce, kredi notu puanınızın gerekli yükseklikte olması. Kredi notunuz riskli bölge ve altında yer alıyorsa bankalardan kredi çekmekte zorlanabilirsiniz.

Bunun yanı sıra kredi notu puanınız, örneğin 1200 puan civarında olsa bile, bazı tutarlardaki kredileri almak için yeterli olmayabilir. 20000 TL ve üzerindeki krediler için başvuru yaptığınızda kredi notunuzun daha yüksek olması gerekir. Tabi belgelenebilir kazancınızın da kredi notunuzla doğru oranda yüksek olması gerekir.

Banka kredileri miktarı sadece kredi notunuza bağlı olarak belirlenmez. Bankadaki birikiminiz, bankalara olan borçlarınız ve aylık sabit geliriniz de kredi almada ve alacağınız kredi de miktarın belirlenmesinde önemli rol oynar. Örneğin, kredi notunuz yüksek olsa, bankalara borcunuz bulunmasa daha bireysel ihtiyaç kredileri için aylık sabit geliriniz 100.000 liralık bir kredi çekmek için yeterli görülmeyebilir.

Bu gibi durumlarda yüksek miktarlı krediler çekmek istiyorsanız, kefil bulmanız ya da adınıza kayıtlı gayrimenkulü ipotek ettirmeniz gerekebilir. Bu sayede yüksek ihtiyaç kredileri çekebilirsiniz. Örneğin, 100 bin TL kredi geri ödemesi ne kadar olur?

9 comments on “100.000 TL Senetle Kredinin Geri Ödemesi
 1. munevver dedi ki:

  100.000tl senetle kredi alabilir miyim?

 2. Ayhan dedi ki:

  50000 tl krediye ihtiyacım var

 3. Eren Eren dedi ki:

  Aylık 8 bin lira gelirim var ödemelerim dağınık bunları toparlamaya ihtiyacım var aylık 4 bin lira ödeyebilirim acil krediye ihtiyacım var

 4. ylz dedi ki:

  dağınık borçlarımı ve kredi kredi kartlarımı kapatmak için 30000 tl senetle kredi almak istiyorum.Kamuda kadrolu çalışmaktayım.Acil yardımcı olursanız sevinirim

 5. Abdurrahim dedi ki:

  Benim acil 100 bine ihtiyacım var senetle kimse bu parayı vermez mi veren varsa yardımcı olun

 6. İbrahim dedi ki:

  Benim 20.000 bin e ihtiyacım var

 7. adem dedi ki:

  Merhaba acil 40.000 tl ye ihtiyacım var senetle veren varsa iletişime geçer misiniz benimle ssk lı sabit maaşlı işim var aylık 2.000 tl ödeyebilirim.

 8. Kemal dedi ki:

  50 bin tl ihtiyacım var. 12 ayda bitecek yardımcı olan varmı

 9. Murat dedi ki:

  Acil olarak 30000 tl ye ihtiyacım var konuyla ilgili bilgi ve geri dönüş bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir