Üniversite Öğrencilerine Komisyonla Kredi Verilir

Üniversitede veya lisede mi okuyorsunuz? Acil nakit kredi ve kredi kartı borçlarınız için bize ulaşabilirsiniz. Nakit limiti 20 bin tl olarak belirlenmiştir.

Öğrenciler için kredi veren bankalarda mevcut ama kredi başvurusunu gizlilik içinde yapacaksanız bankalar size pek uygun gelmeyecektir. Çünkü genelde öğrencilerin geliri olmadığı için 2 adet memur kefil isteyeceklerdir. Ailenizle illaki bu durumu paylaşacak ve gizlediğiniz kredi kartı veya başka borçlarınız varsa sorun oluşturacaktır. Aslında yapabileceğiniz en mantıklı iş AİLENİZLE borçlarınızı paylaşmak ve ondan sonra arkanıza yaslanıp sıkıntınızı çözmek için uğraşan çok sayıda kişi ile çözüm üretmek daha mantıklı olacaktır. Malum sıkıntılar paylaştıkça azalır mutluluklar paylaştıkça çoğalır.

Üniversite öğrencileri için kredi veren ve burs veren kurumları araştırmanızı öneririm. Bu konuda size verebileceğim çok önemli bir tüyo da diyelim ki referans için milletvekillerine gittiniz ve sorunu çözmediniz çünkü herkes onlara gittiği için pek sorun çözülmüyor eğer durumunuz ciddi ise ve karşımdakini ikna ederim diyorsanız iç işleri bakanlığına giderek iç iş ileri bakan danışmanları ile görüşürseniz onlar size yardımcı olmaya çalışacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir