Senetle Telefon Satan Mağazalar

Senetle Telefon Satan Mağazalar

Bir çok mağaza ödeme kolaylığı olması açısından ve kredi kartı olmayan müşterileri için taksitli satışlarını senetle karşılığı gerçekleştirmektedir.Bazı mağazalar bütün ürünleri için böyle bir imkan tanırken bazıları ise belirledikleri ürünler için senetle satış yapmaktadırlar. Aşağıda sizler için senetle telefon satışı yapan 6 mağazayı veriyoruz:

Bimeks

Teknoloji marketler arasında son derece popüler olan bu yer son zamanlarda oldukça fazla sayıda kişi tarafından tercih edilmektedir. Bunun en temel nedeni ise senet ile cep telefonu satıyor olmasıdır. Adı geçen yerden bu sistem dahilinde alınabilecek telefonlardan bazıları;

 1. Iphone 7 Plus 256 GB,
 2. Iphone 7 Plus 128 GB,
 3. Iphone 7 Plus 64 GB,
 4. Iphone 7 Plus 32 GB,
 5. Samsung Galaxy S 8 Plus,
 6. Iphone 7 256 GB,
 7. Iphone 7 128 GB olmaktadır.

Bahsi geçen bu ve benzer özelliklerdeki daha başka pek çok telefonu tüm Bimeks şubelerinden temin etmeniz mümkün olmaktadır. Vade süreleri ise telefon fiyatlarına göre değişmek ile beraber genel olarak genel olarak altı ay ve 24 ay aralığında belirlenmektedir.

Alacanlar İletişim

Bu sistem dahilinde hizmet alabileceğiniz yerlerden biri de adı geçen Alacanlar İletişim olmakta ve senetle cep telefonu almak isteyen kişilerce sık sık tercih edilmektedir. Hatta bu yerin söz konusu hizmet ile alakalı olarak oldukça popüler bir yer olduğunu söylemek de mümkün olmaktadır. Satışa sundukları bazı telefonlar ve bunlar ile alakalı olarak belli başlı detaylar ise şu şekilde olmaktadır;

 1. Iphone 7 Plus 256 GB,6 bin Türk Lirası olmak ile beraber en çok 24 ay vade ile satış yapılmaktadır.
 2. Iphone 7 Plus 128 GB,4 bin 500 Türk Lirası’dır. Vade süresi ise yine en çok 24 ay olarak belirlenmiştir.
 3. Iphone 7 256 GB, 4 bin 500 TL’dir. Bu ürünü almak isteyen kişilere de en çok 24 ay süre verilmektedir.
 4. Samsung Galaxy S 8, bu ürün adı geçen yerde 5 bin Türk Lirası karşılığında satılmakta ve en çok 24 ay vade ile satış işlemi gerçekleştirilmektedir.

Adından da anlaşılacağı üzere sırf bu alan üzerinde hizmet vermekte olan söz konusu iş yeri gerek Ankara’da yaşayanlara gerekse de başka şehirlerden hizmet almak isteyenlere son derece büyük kolaylıklar sunmaktadır. Bu firma da alanında en çok tercih edilen yerlerden biri olmak ile beraber satış işlemine dair olan vade ve ücretler ile alakalı detayları yalnızca müşterileri ile paylaşmaktadır. Bu sebepten dolayı eğer hizmet almak istiyorsanız aşağıda belirtilmekte olan iletişim bilgileri aracılığı ile merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Adres:Kızılay Mahallesi, Necatibey Cd. No:1, 06420 Çankaya/Ankara

Telefon:0536 708 50 75

Çalışma Saatleri: 08.00 – 22.00 olmaktadır.

Mutlu Evim

Bu firma da online olarak tüm Türkiye’de senetle cep telefonu satışı gerçekleştirmektedir. Bu sebepten dolayı yaşadığınız yeri önemsemeksizin başvuru yapabilir ve de tercih ettiğiniz herhangi bir telefonu alabilirsiniz.

Piyasada mevcut olan hemen hemen her son model telefonun satışını yapmakta olan bu yer vade süresi olarak da en çok 24 ay olarak senet yapmaktadır. Bu sebepten dolayı da son derece avantajlı bir seçenek olma özelliği taşımaktadır. tercih edebileceğiniz cihazlardan bazıları ise son model tüm Iphone serileri, son model tüm Samsung telefonları, Sony Xperia serisi ve Casper marka telefonlardır.

İletişim bilgileri ve de hizmet almak için yapmanız gereken tek şey ise http://www.mutluevim.com.tr adresine tıklamaktır.

Beko Bayraktar

Bu yer de bahsi geçen olanaktan faydalanmak isteyenler için tercih edilebilecek alternatiflerden biri olmaktadır. Yer olarak İstanbul’da bulunmasına rağmen tüm illere kargo seçeneği ile herkese çözüm olanağı sunmaktadır. Üstelik istisnasız olarak her marka ve modelde cihaza 24 ay vade seçeneği konulmaktadır. Bazı cihazların senet ile satış fiyatı ise şu şekildedir.

 1. Iphone 7 Plus 128 GB Gold: 4 bin 200 Türk Lirası,
 2. Iphone 6 S Plus 128 GB Gold: 4 bin 949 Türk Lirası,
 3. Iphone 7 Plus 128 GB Rose Gold: 4 bin 200 Türk Lirası,
 4. Samsung Galaxy S5 16 GB: 3 bin 312 Türk Lirası,
 5. Samsung Galaxy S4 : 2 bin 208 Türk Lirası olmaktadır.

Bunlar ve benzeri cihazların ücretleri aynı zamanda özellikleri için yapmanız gereken tek şey adı geçen bu firmaya ait olan internet sitesine girmektir. Bunun için ise http://www.bekobayraktar.com linkine tıklamanız yeterlidir. Bunun dışında eğer dilerseniz 0 212 553 79 98 ve 0 212 677 70 51 numaralı hat üzerinden de merak ettiğiniz her türlü detaya ulaşabilirsiniz.

Taşpınar

Bu firma Ankara’da hemen hemen her yerde şubesi olan ve senet karşılığında telefon satan yerlerden biri olmaktadır. İnternet sitesi üzerinden de gerekli olan tüm bilgilere ulaşabileceğiniz bu yer her ne kadar oldukça fazla sayıda kişi tarafından tercih edilse de bilmeniz gereken en önemli detaylardan biri oldukça yüksek tutarlarda komisyon oranları talep etmeleridir. Bu yüzden sıkı bir araştırma yaptıktan sonra karar vermelisiniz.

Ürün çeşitliliğine geldiğimiz zaman ise hemen hemen her marka ve modelden cihaz bulmanız mümkün olmaktadır. Üstelik bu cihazları almak için Ankara’ya gelmeniz de gerekmemekte, internet sitesi üzerinden alışveriş yapmanız mümkün olmaktadır. Bunun için ise yapmanız gereken tek şey www.taspinar.com/cep-telefonu adresine tıklamaktır.

Tüm bunların haricinde küçük telefon dükkanları ve de bayiler de senet karşılığında cep telefonu satışı gerçekleştirmektedir. Bu yerlerden de hizmet almanız mümkün olsa da talep edilen komisyon oranları ya da vade farkları, yapılacak olan senet sayısı ve senetle ilgili diğer bilgiler gibi detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde sorunsuz bir şekilde cihazınızı satın alma olanağı yakalayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir