Senetle Kredi İsteyenler

İletişim: http://www.senetlekredi.org Buzdolabınız mı bozuldu, aracınız yolda kaldı ve içine paramı sıkışmış, çok yakın bir akrabanızın düğünü olduğunu son anda hatırladınız ve çeyrek almanız gerekli üstelik ay ortası ve paranızda yok. Eh bu devirde borç almakta pek mümkün değil maalesef. Bankalar mı! Tabi ki ilk aklınıza gelen bu ve bir seçenek ama ya kredi notunuz bankacılık ürünlerinden kullanmak adına yeterlimi, peki ya gelir düzeyiniz, kefiliniz var mı talep ederlerse hemen bulabilecek misiniz, ssk’nız 6 ayı geçti mi… diye uzayıp gider bu liste. Bence boş verin tüm bu detaylar ile uğraşırsanız zaten acil olan ihtiyaçlarınız için oldukça vakit kaybı yaşamış olursunuz. O nedenle gelin size daha kolay bir yöntem göstereyim. Kredi danışmanlık firmaları yani biz. Evet yanlış duymadınız. Belki önceleri adımızı çok sıklıkla duymadınız, hatta belki ilk kez duyuyorsunuz ama bu hiç bir şeyi değiştirmez deneyin ve görün.

Siz yalnızca başvurunuzu yapın, bırakın biz size ulaşalım, taleplerinizi biz alalım, kampanyalarımızı anlatalım. Siz içinden kendinize uygun olanı seçin bizde nakit talebinizi karşılayalım. Böylelikle acil ihtiyaçlarınıza yetişin.  Bize ulaşmak için iletişim kısmına yazın isim, soy isim, talep ettiğiniz tutar, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini ekleyin bakalım neler olacak. Cep telefonunuzu yanından ayırmayın yalnız her an danışman arkadaşlarımız tarafından aranabilirsiniz. Evet bu kadar hızlıyız. Çünkü biz hizmet için buradayız. Eğer ihtiyacınızın aciliyeti var ise asla beklemezsiniz. Gün içinde mutlaka ihtiyacınız olan tutar hesabınıza yatmış olur ancak bu süreç birazda sizin verecek olduğunuz geri ödeme yöntemi kararına bağlıdır.

Mevcutta bulunan kampanyalarımızdan;

 • Senet imzalama yolu ile verilen nakit
 • Taşınmaz ipoteği veya araç rehni gibi yöntemler ile verilen nakit

Faturalı hattınız üzerinden verilen nakit gibi kampanyalarımızdan herhangi bir tanesini seçerek ihtiyacınız olan paraya kavuşabilirsiniz. Tabi ki geri ödemelerini düzenli yapmanız her şekilde sizin lehinize olacaktır. Eğer karar verdiyseniz danışmanlarımıza bu kararınızı telefonda bildiriniz ve işlemleri başlatınız. Daha sonra yapılan uygulamalar yerime getirildiğinde bize bırakmış olduğunuz banka hesap numaranıza talep ettiğiniz tutar tarafımızca yatırılacaktır. Güle güle kullanın.

6 comments on “Senetle Kredi İsteyenler
 1. Nihan dedi ki:

  İmza ile senet yaparim lutfen yeterki nakit istiyorum

 2. Yılmaz dedi ki:

  Benim çok ihtiyacım var ama biliyorum ne arayan olacak ne soran yazdigimla kalacam

 3. erkan dedi ki:

  20000 tl senetle kredi kullanmak istiyorum taşınmaz olarak hissem var acil donus yaparsanız orduda fındık tarlaası 8 donum ve sahılde 400 mt2 yerımız var nakıt sıkısıklıktan acıl para lazım bunlar hısselıdır senetle para cekmek ıstıyorum odemeler kısa olabılır {6 yada12 aylık kullanım]

 4. Merve dedi ki:

  20000 senetle kredi kullanmak istiyorum acil

 5. Merve dedi ki:

  Acilen 20000 TL senetle kredi kullanmak istiyorum

 6. Turan İngin dedi ki:

  10000 tl nakit ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim acil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir