Ön Peşinat Olmadan Kredi

Ön Peşinat Olmadan Kredi

Bankalardan kredi alamayan kişiler acil nakit sorunlar ile karşı karşıya kalabilir. Bu tip sorunları giderebilmek için yapılması gereken şey alternatif kredi almak olabilir. Ama bu tarz kredilerde genelde ön peşinat veya komisyon istenir. Senetle kredi alma yöntemleri içerisinde senetle veya komisyonla kredi almak bulunuyor. Bu kredileri alırken sizlere yeni bir hizmet daha sunuluyor. Bu yöntem ile birlikte ön peşinatsız kredi verilmektedir.

Ön peşinatsız kredi sayesinde kredi başvurusunu yaptıktan sonra herhangi bir ön ödeme yapmadan kredilerinizi alabilirsiniz. Daha sonra kredilerinizi aylık taksitler ile ödeyebilir ya da kredilerinizi komisyonla alabilirsiniz. Komisyonla kredi alımlarında genel olarak bankalardan sizler için kredi alınır. Senetle kredi işlemlerinde de her zaman aylık taksitler baz alınır.

Ön peşinatsız araba alımlarında özellikle bu kredi çeşididir sıklıkla kullanılmaktadır. Senetle araba almak isteyenler bu fırsattan peşinat vermeden faydalanabilirler.

Aylık olarak kredilerinizi nasıl ödüyorsanız yine aynı şekilde kredilerinizi senetler ile ödeyebilirsiniz. Bu kredi imkanlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ankara başta olmak üzere İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerde bu hizmet verilmektedir. Dilerseniz internet üzerinden de bu kredilerinizi alabilir ve nakit sorunlarınızı anında çözerek rahat bir nefes alma şansına sahip olabilirsiniz.

3 comments on “Ön Peşinat Olmadan Kredi
 1. Cengiz dedi ki:

  Merhaba
  60000 TL ye ihtiyacım var
  Ödemeyi 36 ayda yapabilirim
  Yardımcı olursanız sevinirim

 2. Engin dedi ki:

  Bana 10000 lira gerekli ayda 500 tl oderim .acil cvp bekliyorum

 3. Fatih dedi ki:

  Merhaba 200 bin TL.kredi ihtiyacım var
  Kendi şirketim ve ek gelirim mevcut acil ihtiyaç dolayı talep ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir