Ön Ödemesiz Krediler

Ön Ödemesiz Krediler

Bilgi ve iletişim: http://www.onodemesizkredi.com Kredi sektöründen en büyük problem önden ödeme isteyen yerler olmuştur. Kesinlikle bu tarz kişi ve firmalara itibar etmeyiniz. 

Ön Ödemesiz Kredi Kampanyamız

 • İlk olarak bahsettiğimiz gibi ön ödeme almadan bir kredi vermekteyiz. Sizler için verilen bu krediler de ön ödeme değil, kredi sonrası ödeme işlemimiz bulunmaktadır. Kredi sizlere teslim edildikten sonra sizlerden işlem hizmet bedeli alınmaktadır. Bu hizmet ücreti alınırken de düşük fiyatlar ve oranlar bulunduğu için sorunsuzca kredinizi alabilirsiniz.
 • Kredilerinizin oluşturulan vade sayıları, bütçenize ve ödeme durumunuza göre belirlenmektedir. Her halükarda verilecek olan krediler için yüksek vade sayısı sunmaktayız fakat bu kampanyaya özel bir esneklik ile vade süresini biraz daha uzattık.

Kredilerinizin ödemelerini senetler çerçevesinde yapacağınız için, senetlerin hazırlanış aşamalarında da yanımızda bulunabilirsiniz.

 • Aldığınız kredi için uygulanacak olan faiz programı da oldukça düşük oranlarda hazırladığımız için bu konuda da sorun yaşama olanağınız da bulunmamaktadır.
4 comments on “Ön Ödemesiz Krediler
 1. Oğuz ÖZDEMİR dedi ki:

  Çok acil olarak nakit ihtiyacım var nakit sıkıntısı nedeniyle ön ödeme yapmam mümkün değil bana döner misiniz

 2. erkan emlik dedi ki:

  Çok acil olarak nakit ihtiyacım var BUGUN ÇÖZMEM LAZIM

 3. Arif Eraslan. Tekirdağ. Çorlu dedi ki:

  Acil arama izni bekliyorum

 4. Hakkı dedi ki:

  Çok acil senetle krediye ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz iletişim numaranızı yazın şartları konuşalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir