Bankasız Kredi Çıkartılır

Bilgi ve iletişim:
https://www.kredicikartiliriletisim.net/ İlk başta kredi notu düşüklüğü ve buna ilaveten gelir belgenizin ve sigortanızın olmaması, kefilin yetersizliği, kara listede olmanız veya kırmızı kalem yemeniz nedeniyle bankadan kredi alamayabilirsiniz. Ama durum çaresiz değil elbette..Kredi notu sisteminin gelmesiyle birlikte hem bankacılık sektöründe hem de diğer alternatif kredi verme yöntemlerinde pek çok şey değişti. Daha önce bankalardan alınan kredilerin ödenmemesi, kredi kartlarının taksitlerinin istikrarsız bir şekilde ödenmesinden dolayı kredi notu düşük olan kişiler, bankalardan rahat bir şekilde kredi alamamaktadır. Kredi almakta zorlanan vatandaşlarda da soluğu tefecilerde veya aracı kurumalarda almıştır. Tefeciler, büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Kredi Çekmede Kredi Notu Uygulaması

Bankadan kredi almak isteyen kişilerin en az 1400 puan kredi notuna sahip olması gerekmektedir. Ülke genelinde yapılan kredi notu araştırmasında ortalamanın 1400 puanın altında olduğu dikkat çekmektedir. Kredi notu sistemlerinin uygulanması hem iyi hem de kötü olmaktadır. Batık kredilerin çok fazla olması, bu durumun bankaları olumsuz olarak etkilemesi nedeniyle bankalardan kredi almak isteyen kişilerde bir sınırlama sisteminin uygulanmasını mecbur kılmıştır. Bu durumdan hareketle bankalara kredi notu sisteminin uygulanmasını zorunlu kılan BDDK,  bunun meyvelerini almaya başlamıştır.


NOT: Kredi notu 300 – 700 arası olan kişiler senetle para için bize ulaşabilirler. 700 Üstü puana sahip olan kimselere bankalardan kredi çıkartmaktayız.


Kredi Notu Düşüklere Kredi Çıkartılır

Kredi notu nedeniyle bankalardan kredi alamayan kişiler diğer kredi yöntemlerini denemektedir. Bunlar; senetle veya komisyonla kredi alma yöntemleri olarak dikkat çekmektedir. Bu işlemleri yapan kişiler ve kredi çıkaran firmalar genelde aynıdır. Komisyonla alınan kredilerde müşterilerin istediği krediler bankalardan alınmaktadır. Bunun için sadece belirli oranda bir komisyon alınmaktadır. Bu komisyon ücretleri de yüzde 15-20 arasında değişmektedir. Aracı kurumlar aynı zamanda bankalardan kredi notu nedeniyle kredi alamayan kişilerin kredisini de çıkartmaktadır.

Kredi danışmanlığı ve kredi aracı hizmetleri veren kurumlar, tefecilerden daha profesyonel bir şekilde çalışabilmektedir. Ancak bu kişiler hiçbir şekilde kredi notu ile ilgili işlem yapmamaktadır. Yani kredi notu düşük olan kişiler de senetle veya komisyonla kredi alabilmektedir. Bu imkan sayesinde acil nakit ihtiyacı yaşayan kişilerin derdine çözüm aranmaktadır. Tüketicilerin dikkat etmesi gereken noktalar ve onlardan istenilen şeyler ise bütçelerini çok iyi şekilde yapmaları ve güvenilir kişi veya kurumlardan işlem yapmalarıdır. Bankalardan kredi alacak olan kişilerin de bu noktalar ile ilgili her zaman işlem yapması ve en uygun krediyi detaylı bir şekilde araştırması gerekmektedir.

One comment on “Bankasız Kredi Çıkartılır
  1. Ceyhun dedi ki:

    30000 lira kredi çekmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir