Bankadan Kredi Çekmeden Senetle Ev Sahibi Olabileceğiniz Konut Projeleri

Bankadan Kredi Çekmeden Senetle Ev Sahibi Olabileceğiniz Konut Projeleri

Senetle ev sahibi olmak, bankalardan acil kredi çekip boş yere çok fazla borçlanmak istemeyen vatandaşlar için son derece güzel bir yöntem olarak karşımıza çıkabilmektedir. Senetle ev satışı yapan birçok firma bulunmaktadır ve bu krediden uzak yaşamak isteyen vatandaşlar için de çok güzel bir yöntem olarak karşımıza çıkabilmektedir. Senetle ev sahibi olmak isteyen kişiler için, ülkemizde senetle konut satışı yapan kişilerin birkaç projesine değinmekte fayda var.

Senetle ev almak isteyen kişiler için firmaların birçoğu böyle bir kampanya başlatmayı seçmiştir. Bu sayede vatandaşlar kredi faiz oranlarıyla uğraşmayacak belirli bir peşinat ile birlikte kolay bir şekilde evlerini senet vasıtasıyla ödeyebileceklerdir.  

Güncel ve aktif kampanyaları bulunan senetle konut satışı yapılan projeler:

Kale Kent: Kale Kent senetle ev sahibi yapan firmalar başında ilk sırada yer alıyor. 2016 yılının Aralık ayında müşterilere verilmesi planlanan evler de1+1’den başlayarak 4+1’e varan evlerle satışa sunulmuştur.

Web: www.kalekent.com.tr

Telefon:  444 38 07)

Batışehir: Batı şehir projesi şu an İstanbul’ da devam etmekte olan bir proje olup çok ayıda kişi tarafından rağbet görmektedir. TÜFE’li ve 0,70’ lik faiz oranıyla satın alabileceğiniz bu evler, İstanbul’ da son derece bilinmekte ve taliplerini de ağırlamaktadır.

Web: www.batisehir.com

Telefon: 0850 222 5343

Nevşehir Emlak Konutları: Nevşehir Emlak konutlarında da TÜFE’li ve sabit faiz oranıyla satış yapılmaktadır. 4+1 evlerin fiyatlarının 483.000 liradan satılması sebebiyle son derece uygun fiyatlardan satılan ve çok beğenilen bu konutların da alıcısı artıyor.

Elexia Topkapı : Yeşil GYO tarafından yapılan bu yapı hem rezidans hem ofis olarak da kullanılabiliyor. 400 konutun bulunduğu bu yapı, 3+1 e kadar ev almak üzere size imkan tanıyor. En düşük fiyatlı konut da 593 bin TL olarak belirlenmiştir. Topkapı’ da 400 konutun içerisinde so derece avantajlı bir hayat sürmek isterseniz Elexia projesinde yerinizi alabilirsiniz.  Elexia aylık 1500 tl’ den başlayan taksitlerle de ev alma imkanı sunan yapılar arasında yer alıyor.

Web: www.yesilgyo.com/elexiatopkapi.php

Huzurlu Campus Rezidans: Kütahya’ da yer alan bu proje Kütahya’ nın en önemli toplu konut projeleri arasında yer alıyor. Dire tipi evlerin bulunduğu projede fiyatlar da değişiklik gösterebiliyor. Huzurlu İnşaat tarafından başlatılmış olan bu projede evler 1+1 olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda 2700 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olan daireler 2017 yılında sahipleriyle buluşacak nitelikte. Peşinatı ödedikten sonra peşin fiyatına 12 taksite bölerek de evinize sahip olmanız mümkün kılınmış. 89.000 ile 115.000 TL arasında fiyatları bulunan evlerden oluşuyor.

Web: www.huzurluinsaat.com

Temaşehir: Konya’ nın en güzel projelerinden birisi olan Temaşehir projesi Konya halkının ilgisini çeken projelerden birisi olarak dikkat çekiyor. Altmış bin metre karelik bir alan üzerine kurulmuş olan projede 728 konut bulunuyor. Torkam İnşaat tarafından satışa sunulmuş olan bu proje, 6+1’ e kadar satın alabileceğiniz saireler bulunuyor. 1+1 konutlar da projenin dikkat çekici daireleri arasında yer alıyor. 130 ile 37 metrekre olarak dikkat çeken projede 2 gün gibi bir sürede %70 oranda dairenin satıldığı bilinmektedir. 330 bin liradan başlayarak 1milyo Türk lirasına çıkan bu daireler, TÜFE ve 0,70 faiz oranıyla satışa sunulmaktadır.

Web: temasehir.com.tr

Telefon: 0332 322 75 75

Terrace Vadi: Deniz ve orman keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz, şehrin sıkıcı havasından kaçıp soluklanmak isteyen vatandaşlar için Terrace Vadi son derece güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkabilmektedir. İstanbul’ un Sarıyer ilçesinde yer alan bu yer, son derece ili çekmekte olan bir yerdir.

Web: terracevadi.com

Telefon: 444 2002

Güncel konut projeleri geldikçe sayfamızdan eklenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir