Ne İşinize Yarar?

Anasayfa » Ne İşinize Yarar?

  1. Kızılay Kredi danışmanlık hizmetleri öncelikle ihtiyacınızın ne olduğu belirlenerek en doğru seçimi yapmanıza olanak tanır.
  2. Finansal durumunuz incelenerek hangi kredi çeşidine başvurmanız gerektiği ve ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenmenize yardımcı olur. Konut kredilerinde size özel ödeme seçenekleriyle uygun mortgage avantajlarına yönlendirir. Eğer gerekirse %25 lik ön peşinat şartı için özel bir çözüm sağlanmaktadır.
  3. Kredi başvuru sürecinde evrak hazırlama, evraklarının ve başvurunuzun takibi ve sonuçlanması ile alakalı profesyonel destek sağlar
  4. Kredi alabileceğiniz tüm kurumlar arasında karşılaştırma yaparak size en uygun olan seçeneği belirler. Bankalar arası kıyaslama ve banka harici kredi veren kurumlar arasından işlem yapılacak seçenekleri ve hizmet takiplerini sizin adınıza yönetir.
  5. Tüzel kişilikseniz şirketiniz için veya çiftçi iseniz belirli dönemlerde ödeyebileceğiniz “senetle kredi” hizmetinden yararlanmanıza sağlar
  6. Olumsuz bir sonuç aldığınız banka kredi başvurunuz varsa sebeplerini detaylı olarak değerlendirir, düşük kredi notunuzun yükselmesini sağlayarak tekrar başvuru yapmanızı sağlar ayrıca kredi alabileceğiniz farklı finans şirketleri ile iletişime geçerek finansal durumuna en uygun kredi fırsatını iletir.
  7. Ticari işletmelere özel verilen hizmetler direkt ve senetle verilen kredi limitlerinin belirlenmesi, bu konuda müşterinin yönlendirilmesi, nasıl yol ve yöntemlerle işleyişin daha doğru şekilde gitmesi konusunda danışmanlık hizmeti verir
  8. Kredi notu düşük olan bireysel ve tüzel müşterileri için kredi notu yükseltme çalışmalarını birebir firma olarak uygulayarak kredi notunuzu kredi çekebilecek seviyeye getirir. KKB puanı özellikle iflası önlemek maksadıyla şirketlerin yükseltmek için danışmanlık aldığı özel bir hizmet birimidir. KKP not yükseltme ile iflasdan kurtulabilirsiniz.
  9. Yatırımlarınızın daha sağlıklı değerlendirilmesi açısından gerektiğinde gayrimenkul alanında yatırım danışmanlı hizmeti verir.
  10. Emeklilere, öğrencilere, memurlara özel kredi fırsatlarını takip etmenizi ve bunlardan yararlanmanızı sağlar.

Kredi başvurularınız için 48 saat içinde olumlu veya olumsuz olarak yanıt verilmektedir. Ön onay alan kredileriniz maksimum bir hafta süre içinde sonuçlanmaktadır. Dosya parası, kargo masrafı v.b isimler altında hiç bir şekilde önden ödeme veya peşinat istenmemektedir.

Kredi ve finans sektöründe yapılan değişiklikleri sürekli olarak takip eden firmamız bu konularda değişen mevzuat ve yönetmelikler hakkında müşterilerini bilgilendirmektedir.

Bankalardan haciz durumunuz varsa yahut işletmenizin iflası gibi durumlarda finanssal açıdan nasıl yaklaşmanız gerektiği ve sizi en az zararla bu durumdan kurtarabilecek çözümler sunarak danışmanlık hizmeti verir.