Komisyonla Para Veriyoruz

Bankalar çoğu finans kuruluşu gibi, siz müşterilerinin mağdur durumlarından faydalanırlar. Sizlere kredi verirken hem yüksek oranda faiz eklerler hem de dosya masrafı adı altında kredinizden komisyon alırlar. Bu nedenle bankalardan kredi almak her zaman için mantıklı değildir. Çünkü uzun bir süreç içerisinde aldığınız paranın kat kat fazlasını geri ödersiniz. Bankalar da böylece sahip oldukları parayı çok güzel işletirler. Bu nedenle bankalar kredi vermek için çokça reklam yapmaktadırlar. Buna rağmen koydukları birçok kural ve kriterden ötürü, çoğu kişinin kredi alması mümkün olmaz. Herhangi bir bankadan alacağınız ufak çaplı krediler bile mali durumunuzu etkileyecektir.

Biz firmamız olarak yıllardır bankalar tarafından mali kayba uğramış kişilere bu alanda hizmet vererek, çeşitli kuruluşlar tarafından sömürülmesinin önüne geçmeye çalışıyoruz. Birçok kişi bankalardan kredi alamadığında büyük bir umutsuzluğa düşmektedir. Eğer sizlerde böyle bir durum içerisindeyseniz, umutsuzsanız ve çaresizseniz, çareniz de umudunuz da bizde. Bu konuda hepinize teminat veriyoruz. Bizler, sizlerin nakit ihtiyaçlarınızı karşılarken sizlerin geleceğini çöpe atmıyoruz. Aynı zamanda geleceğinize yatırım yapmanıza büyük bir olanak sağlıyoruz.

Komisyon Karşılığında Nasıl Kredi Alabilirsiniz?

Komisyonla kredi almanızı sağlayacak olan iki çeşit yöntemimiz vardır.

İlki bankalara daha çok güvenen ve bankalardan başka hiçbir finans kuruluşu ile iş yapmak istemeyen kişileri kapsamaktadır.

Diğer yöntemimizde ise, direkt olarak bizimle muhatap olursunuz. Bu nedenle bankalar ile hiçbir görüşme ya da hiçbir irtibata gerek kalmadan kredilerinize sahip olursunuz. İki yöntemimizi de tek tek açıklayalım.

 1. Eğer bankalara daha çok itimat eden kişilerseniz, başka firmalara güvenmiyorsanız, o halde tam yerine geldiniz. Bizlerin ilk ve yegane görevi, siz müşterilerimizi bir şekilde memnun etmektir. Bizler de banka müşterilerinin de güvenlerini kazanacak bir yol izlemekteyiz. Eğer bankalardan kredi alamıyorsanız, bankalar ile aranız bozuksa yani kredi notunuz düşük düzeyde veya düşük düzeye yakınsa, yani 1200 lerde geziyorsa, o halde bizim sayemizde bankalardan kredi almanız mümkündür. Bizler oldukça güvenilir bir ekiple çalışmaktayız. Ekibimizdeki her kişi kendi alanında uzman ve eski banka görevlisi. Bu durum bizlere işimiz dahilinde çok kolaylık sağlamaktadır. Çünkü bankalar ile kuvvetli referanslarımız bulunur. Gereken tüm sebepleri, eksiklikleri ya da fazlalıkları bir çırpıda bulabilir ve düzeltebiliriz. Bu nedenle eğer bankalardan kredi alamadıysanız bize gelin, çözümünü bulalım. Bankalardan kredi alamamanızın temel birkaç sebebi vardır. Bu sebepleri bulmak, profesyonel bir ekip işidir. Sizler sizden istenen belgelerde çeşitli yanlışlıklar ve eksiklikler yapabilirsiniz. Fakat bizler bu eksiklikleri ortaya çıkartmak için varız. Bu yanlışlıkları düzeltiriz ve kredinizin size çıkmasını sağlarız. Tek yardım edemediğimiz müşteri tipi sicili gerçekten çok bozulmuş olan dolayısıyla kara listeye düşen ve icralık durumu olan kişilerdir. Bu kişilerin hiçbir koşulda bankalardan kredi alması mümkün değildir. Bunun dışındaki her türlü durumunuza yardım eder, bankalardan kredinizi çıkartırız. Bu hizmetimizin karşılığında sizlerin işi görülmüş olacağından bizlerde sizden komisyonumuzu alırız ve işlemlerimiz sona erer. Bu komisyon oranı kredinizin %15’i kadardır. Ve kredinizi çektikten sonra sizlerden temin ederiz. Böylece sizler güven duyduğunuz bankalardan kredinizi kullanırken, bizlerde bu yolda size yardım etmiş bir firma olarak, mutluluk duyarız.
 2. Eğer bankalara yüksek faizler ödemek istemiyorsanız, sorun kredi notunuzun düşüklüğü değil de kara liste ise, ilacınız bizde. Bizler sizlere aynı bankalar gibi kredi çıkartabilen bir firmayız. Ve bu işlemler için sizden hiçbir faiz talep etmeyiz. Aldığınız kredi bedeli kadar borcunuz olur ve bu borcu ödersiniz. Bu işlemde bizler sizin adınıza ekibimizden birine kredi çektirebileceğimiz gibi, bizzat kendimiz de talep ettiğiniz ücreti karşılayabiliriz. Bu hizmetimizi hiçbir firma yapmayacağı için, tabii ki sizlerden belli bir miktar komisyon ücreti alırız. Bu komisyon ücreti %15- %20 oranında değişmektedir. Eğer sizlerde bankalar ile finansal işlemler içerisine girmek istemiyorsanız, bizlerle irtibata geçin ve sizlere kredinizi biz verelim. Senet yöntemiyle borcunuzu rahat rahat ödeyin, ekstra faiz sorunu ile karşılaşmayın.

 

Nasıl Başvuru Yaparım? İşlemlere Nasıl Başlarım?

Bize başvuru anlamında göndereceğiniz mesajlar için, mailinize “Adınız, Soyadınız, Cep Telefonu Numaranız, Aylık Net Geliriniz, Almak İstediğiniz Kredi Tutarı, Aylık Ödeyebileceğiniz Taksit Miktarı” şeklinde bilgileri eklemelisiniz. Böylece talebiniz hemen işleme alınır ve küçük hesaplar ile değerlendirilmeye başlanır. Böylece kısa bir süreç içerisinde sizlere dönüş sağlarız. Aynı zamanda web sitemizde bir de başvuru formu yer alır. Bu form hızlı ve kolay doldurulabilecek şekilde dizayn edilmiştir. İlk olarak sizden hangi şehirde yaşadığınızı yani krediyi hangi şehirde çekeceğinizi öğreniyoruz. Hangi şehirde olduğunuz farketmeksizin sizinle işlemler yapabiliyoruz. Bildiğiniz gibi e imza, e senet gibi teknoloji nimetleri birçok materyal var. Fakat sizlerle aynı şehirde olduğumuz zaman, yüz yüze görüşmekte bizim için esastır. Zira bizim size güvendiğimiz kadar, sizlerinde bize güvenmesi önemlidir. Bu nedenle ilk olarak bu soruyu sormaktayız. Daha sonra elbette adınız ve soyadınız gibi temel bilgiler yer almakta.

Son olarak da cep telefonu numaranız, gelir durumunuz, almak istediğiniz kredi miktarı, aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarı ve tabii ki hesap numaranız doldurulması gereken bilgiler arasındadır. Bu bilgileri doldurduktan sonra onayladığınızda, sistemimize başvuru formunuz düşer. Böylece bizlerde bilgilerinizi değerlendirerek sizlere geri dönüş yaparız. Çok nadir müşteriye kredi veremediğimiz olmuştur, bunun dışında bize başvuran her müşteriye hizmet verdik. Bu nedenle tahmin edersiniz ki bu güne kadar yüzlerce müşteri ile iletişimimiz olmuştur.

Kredi Verme Şartlarımız (Bilgilendirme)

Başvurunuz ile ilgili bir diğer önemli konuda, sizden isteyebileceğimiz şartlardır. Bizler sizlerden kredi notu, gelir belgesi ya da güvence primi gibi hiçbir belge istemeyiz. Yani sizi gereksiz hiçbir zahmet içine sokmayız. Bu nedenle emeğiniz ya da paranızla ilgilenmeyiz. Sizlerden isteyebileceğimiz iki şart vardır. Ki bunlarda her durumda değil bazı durumlarda geçerlidir. Bu şartlar kefil veya ipotektir.

Bazı müşterilerimizin gelir durumu ile aylık ödeyebileceği taksit tutarı birbiriyle örtüşmemektedir. Bunu bir şekilde ödeyebileceğinizi de söyleseniz, bizim de kendimizi güvence altına alabilmemiz için kefil ya da ipotek şartı koyabiliriz. Kefilinizden memuriyet gibi bir şart aramıyoruz. Yalnızca kredi notu yüksek yani bankalardan kredi alabilecek düzeyde bir kefilinizin olması yeterlidir. İpotek konusuna çok yüksek tutarlarda almak istediğiniz kredilerde giriyoruz. Nasıl ki bankalardan yüksek tutarlı krediler aldığınızda eviniz banka adına ipotek ettiriliyor, bu da böyledir. Bu ipotek siz borcunuzu ödemeyi tamamladığınız anda kalkmaktadır. Belirlediğimiz geciktirme süresi dışında bir gecikmede bulunmadığınız takdirde bu konuda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Kredi Verme İşlemleri Nasıl Yürümektedir?

Başvuru aşamasını geri de bıraktıktan sonra, sıra geldi kredi işlemlerine. İlk olarak elbette taksit sayınıza ve taksit tutarınıza karar vermekteyiz. Bu tutarı sizinle birlikte kararlaştırmaktayız. Ve buna göre de bir senet düzenlemekteyiz. Bu senette ödemenizi istediğimiz borç tutarı yazmaktadır. Tek senet olarak düzenleme yapmayız. Borcunuz kadar yani bölmüş olduğunuz taksit sayısı kadar senet hazırlanır. Bu nedenle bu konuda da aklınzı da herhangi bir şüphe kalmamalı. Bu senedin aslı elbette bizlerde bulunur, dilerseniz sizlere de bir kopya verilir. Siz aydan aya düzenli olarak ödemelerinizi yaptığınız müddetçe, senetlerinizi sizlere teker teker temin etmekteyiz. Böylece çoğu zaman bizlerle hiçbir irtibat kurmadan sistem kendiliğinden işler.

Tüm bu anlaşılacak maddeler üzerinde uzlaşı sağlandıktan sonra, vermiş olduğunuz hesap numarasına kredi tutarınız yatırılır. Bu tutar içerisinden almamız gereken bir de komisyon vardır. Bu komisyon 100 liralık bir kredi de 15 liradır. Yani sizleri etkileyecek ya da zor durumda bırakabilecek bir durum değildir. Komisyondan daha önce haberdar olduğunuz için de, bu komisyon oranı dışında bir miktar belirleyebilirsiniz. Bizler kredinizi size gönderirken içinden komisyonu kesmek taraftarıyız. Eğer ki sizlerle bu konuda anlaşma sağlanırsa, direkt olarak kredinizin içerisinden komisyon ücreti alınır. Böylece sizler bize komisyon tutarımızı yeniden yollarsınız.

Senetlerin net bir ödeme tarihi yoktur. Buna ortak şekilde senet yapılırken karar veririz. Ödemelerinize kredinizi aldıktan bir sonraki ayın, ortaklaşa belirlediğimiz tarihinde yapılır ve 2 gün dışında gecikme süresi tanınmaz. Bizim hizmetimizi kötüye kullanan kişiler için hukuki işlem başlatılır. Yasal süreçte senet sahibi olduğumuz için, icraya kadar süren bir yola girebiliriz. Bu nedenle tüm sistem, sizler tarafından eksiksiz işlerse, bizler de aynı oranda sizlere destek vererek, kredi sorununuzu kolayca çözeriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. kadir bartan dedi ki:

  İstanbulda kamuya hizmet veren bir taşeron şirkette 22 aydır çalışmaktayım. Gelirim 2700 tl net olup ek işlerimle beraber 3500 tl yi bulmaktadır. 15000 tl krediye ihtiyacım bulunmaktadır. Aylık 500 tl kadar ödeme yapabilirim. İstenirse 750 tl taksit üst limitimdir. 36 yaşındayım. Yardımlarınızı bekliyorum

 2. Fırat dedi ki:

  Kolay gelsin. Araba alacağım için acil 25.000 tl Nakite ihtiyacım var. Kredi notum düşük olduğu için bankalar kredi vermiyor. Aylık 1.800 maaş alıyorum. 36 veya 48 ay vadeyle senetle para veya kredi desteiği verirseniz memnun kalırım. İzmir den ikamet ediyorum

 3. Levent dedi ki:

  Merhaba tadilat ve dekorasyon işleri yapıyorum elimdeki işleri teslim etmek için 10000 tele nakte ihtiyacım var 750 tele aylık taksitlerle geri ödemesini yaparım.ankarada yaşıyorum aylık gelirim 4000 tele acil dönüş yapmanızı bekliyorum

 4. CEM dedi ki:

  MERHABA İSTANBUL DA İKAMET ETMEKTEYİM VE ÖZEL SEKTÖRDE ÇALIŞIYORUM 10.000 LİRA SENETLE KREDİ ALMAK İSTİYORUM AYDA 500 TL ÖDEYEBİLİRİM LÜTFEN MAİL DEN ACİL ULAŞIR MISINIZ?

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?