Bankalardan Komisyonla Kredi Çıkartma Hizmetimiz

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Bankalardan kredi çıkmıyor mu? Sunmakta olduğumuz hizmet ile sorunlu krediler son derece kısa bir süre içerisinde çıkarılmakta olup nakit ihtiyacınız da giderilmektedir.

Kimlere Hizmet Veriyoruz

Firmamızın temel amacı ve de hizmet alanı bankalardan kredi almakta zorlanan kişiler olduğu için genel olarak her durumdan müşterilere çözüm olanağı sunmaktadır. Genel çerçevede bilgi vermemiz gerekir ise;

 1. Kredi notu düşük olanlar ve sicili bozuk olanlar,
 2. Kara listede olanlar,
 3. Hacizli borcu olanlar,
 4. İcra takibinde olanlar,
 5. Birden fazla kredi borcu olanlar,
 6. Ev hanımları,
 7. İşsizler,
 8. Öğrenciler,
 9. SGK kaydı olmayanlar ve buna benzer daha başka özelliklere sahip olan hemen hemen herkestir.

Görüldüğü üzere problem yaşamakta olan herkes hizmet alanımızda yer almaktadır. Bu sebepten dolayı bankalardan kredi almakta zorlanan istisnasız herkes bizimle iletişime geçerek çözüme kavuşabilirler.

Talep Ettiğimiz Evraklar Nelerdir?

Kredi çıkartma hizmeti verirken de belli başlı evraklar gerekmektedir. bu alanda hizmet veren firmaların işleyiş sistemine dikkat edildiği zaman gelir belgesinden, SGK kayıt dökümüne kadar pek çok farklı talepte bulunulmaktadır. Ancak firmamız bu alanda en hızlı ve de en kolay şekilde hizmet veren yer olmak amacı ile yalnızca nüfus cüzdanı ve ikametgâh belgesi talep etmektedir. Daha net bir şekilde söylemek gerekir ise size mümkün olan en rahat şartlarda hizmet vermek adına yalnızca nüfus cüzdanı ve de ikametgâh belgesi talep etmekteyiz.

Bu sebepten dolayı bizden kredi çıkartma hizmeti almak isteyen tüm müşterilerimiz uzun ve de yorucu bir evrak toplama sürecine maruz kalmaksızın sorunlarını çözme olanağı yakalamaktadır.

Kredilerinizi Ne Kadar Sürede Çıkartıyoruz?

Bahsi geçen bankalardan kredi  alamama durumundan mustarip olan hemen hemen herkesin para ihtiyacı acil olmakta ve de bu yüzden mümkün olan en kısa sürede sorunlarının çözülmesini istemektedir. Bu noktada da alanında en iyi olmak isteyen firmamız yalnızca bir hafta içerisinde kredinizi çıkarmakta ve de para sıkıntınızı çözmektedir.

Bu durum da sektörde yer alan onlarca firma arasında neden bizi tercih etmenizi gösteren bir başka önemli detay olmaktadır.

Verdiğimiz Hizmet Karşılığında Talep Ettiğimiz Komisyon Oranı Ne Kadardır?

Firmamız ile alakalı olarak en çok merak edilen konuların başında uygulayacağımız komisyon oranları gelmektedir. Pek çok kişi bize müracaat etmeden önce bu konuda bilgi almak istemektedir. Ancak ne yazık ki net ve sabit bir rakam söylememiz mümkün olmamakta ve komisyon oranları belli başlı durumlara göre farklılık göstermektedir. Bu noktada en çok belirleyici olan değişken ise vade süreleri olmaktadır. Vade süreleri uzadıkça ödenecek olan komisyon tutarları da artış göstermektedir. Bunun dışında alınacak olan paranın tutarı da son derece önemli bir etken olmaktadır.Genel çerçevede uygulanan sistem ise aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır;

Alabileceğiniz en düşük tutar 5 bin TL olmaktadır. Bu tutar ve de 10 bin TL aralığındaki kredi çıkartma hizmetinde :

 • 12 ay vadeye yüzde 10,
 • 12 ve 36 aralığındaki vadelere %15,
 • 36 ve 60 ay aralığındaki vadelere %20,
 • 60 ayın daha üstündeki vadelere ise %25 oranında komisyon uygulanmaktadır.

10 bin TL ve 30 bin TL tutarındaki kredi taleplerinin için:

 • 12 ay vadeye yüzde on beş,
 • 12 ay 36 ay aralığındakilere %17,
 • 36 ve 60 ay aralığındaki kredilere %25,
 • 60 ay 84 ay aralığı %30,
 • 84 ay ve üzerindekiler için ise %35 olmaktadır.

30 bin Türk Lirası ile 50 bin TL tutarındaki kredileriniz için:

 • 24 ay vade için yüzde on beş,
 • 24 ay 60 ay için yüzde yirmi,
 • 60 ay ve 96 ay için yüzde yirmi beş,
 • 96 ay 120 ay için yüzde otuz beş,
 • 120 ay ve daha uzun vadeler için ise yüzde kırk olmaktadır.

50 bin TL ve 100 bin TL aralığındaki tutarlar için en kısa vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir.

 • 48 ay vade komisyon oranı da yüzde yirmiden başlamaktadır.
 • 48 ay ve 96 aylık vade sürelerinde ise sizden talep edilen komisyon oranı yüzde otuz olmaktadır.
 • 96 ay 120 ay aralığında yüzde otuz beş, daha üstü sürelerde yüzde kırk olmaktadır.

100 bin Türk Lirası’nın üzerindeki tüm taleplerinizde ise vade süresi fark etmeksizin uygulanacak olan komisyon oranı direk olarak yüzde otuz beş olmaktadır.

Kredi Çıkartma Süreci Nasıl İşlemektedir?

Firmamıza müracaat etmekte olan müşterilerimize hizmet vermek amacı ile ilk yaptığımız iş onların finansal sicili ile alakalı bilgi edinmek olmaktadır. Bu konuda müşterimizden alacağımız bilgiler son derece  önemli olmak ile beraber kredi notu, KKB kayıtları gibi bazı ince detaylara da kullanmakta olduğumuz interaktif sistem sayesinde oldukça kolay bir şekilde ulaşabilmekteyiz.

Bahsi geçen bu detaylara ulaşmak istememizdeki en temel sebep ise müşterimize uygun bir banka bulmak ve mümkün olan kolay şekilde kredi çıkartmaktır. Çünkü hemen hemen herkesin de bildiği gibi her bir bankanın müşterilerinden talepleri birbirinden farklı olmakta ve kimi bankalar kolay bir şekilde kredi verir ilen kimileri bu süreci son derece zorlaştırmaktadır. Bu yüzden herkes için kendine hizmet verecek bankayı tespit etmek son derece önemli bir durum olmaktadır.

Müşterimiz için en uygun bankayı tespit ettikten sonra elimizde olan bilgiler dahilinde kredi başvurusu yapmaktayız. Daha sonra da yüzde doksan ihtimal ile olumlu sonuç almaktayız.

Bu başarımızın en temel sırrı ise ülkemizde mevcut olan pek çok farklı banka ile anlaşmalı olarak çalışmamızdır. Bu sayede en ümitsiz kişilere bile son derece hızlı ve bir o kadar kolay bir şekilde kredi çıkartmaktayız. Bu konuda dikkat ettiğimiz en önemli detay da herkes için aynı bankaya müracaat etmek yerine her bir müşterimize özel hizmet sunmak olmaktadır. Bu yüzden de her durumdan vatandaşımız gönül rahatlığı ile bize müracaat ederek para sıkıntısını son derece hızlı bir şekilde çözebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?