Güvenirlilik

Anasayfa » Güvenirlilik

Senetle kredi verme işlemi bankaların uyguladığı yasal bir kredi çeşididir. Kızılay kredi danışmanlık şirketi olarak senetle kredi de dahi olmak üzere diğer bankacılık ürünlerinden kişilerin faydalanabilmesi için danışmanlık hizmeti vermektedir. Firmamız kredi başvuru sürecinde kesinlikle kimseden ön ödeme yahut peşinat istememektedir. Bazı dolandırıcılık faaliyeti yürüten kimseler bankalardan kredi çıkartacağını söyleyip önden para almakta ve sonra ortadan kaybolmaktadır. Bu tarz kimselere itibar etmeyiniz ve kimseye önden peşinat vermeyiniz.

2014 yılından beri faaliyette olan firmamız sonuçlanmamış hiç bir kredi ürününden ödeme istememektedir.ATO (Ankara Ticaret Odası) ve TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) kaydı olmakla birlikte BDDK (Bankacılık Denetleme ve Düzenleme) destek hizmet yönetmeliği kapsamında  uygunluk almıştır.

Senetlekredi.com sahip olduğu ssl sertifikası ile verilerinizin güvenliğini garanti etmektedir. Kızılay kredi ile paylaştığınız bilgiler kurum koruması altındadır başka hiç bir yerle bu bilgileri paylaşmaz