Güvenirlilik

Anasayfa » Güvenirlilik

Senetle kredi verme işlemi bankaların uyguladığı yasal bir kredi çeşididir. Kızılay kredi danışmanlık şirketi olarak senetle kredi de dahi olmak üzere diğer bankacılık ürünlerinden kişilerin faydalanabilmesi için danışmanlık hizmeti vermektedir. Firmamız kredi başvuru sürecinde kesinlikle kimseden ön ödeme yahut peşinat istememektedir. Bazı dolandırıcılık faaliyeti yürüten kimseler bankalardan kredi çıkartacağını söyleyip önden para almakta ve sonra ortadan kaybolmaktadır. Bu tarz kimselere itibar etmeyiniz ve kimseye önden peşinat vermeyiniz.

2014 yılından beri faaliyette olan firmamız sonuçlanmamış hiç bir kredi ürününden ödeme istememektedir.ATO (Ankara Ticaret Odası) ve TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) kaydı olmakla birlikte BDDK (Bankacılık Denetleme ve Düzenleme) destek hizmet yönetmeliği kapsamında  uygunluk almıştır. 2014 yılından bu yana 7.000 den fazla ihtiyaç sahibi olan kimseye kredi hizmeti vermiştir.

Bizimle Çalışın İçiniz Rahat Etsin

Kızılay Kredi danışmanlık kesinlikle ön ödeme istemez

Müşteriden kefil istenmemektedir

Senetli ve senetsiz kredi imkanı sunar

Hızlı İletişim kurabilirsiniz.

Benzer hizmet alan müşterilerle ve referanslarımızdan görüş almanız sağlanır

Senetlekredi.com sahip olduğu ssl sertifikası ile verilerinizin güvenliğini garanti etmektedir. Site üzerinden hiç bir kimseden kişisel bilgiler talep edilmemektedir. Danışmanlık kapsamından hizmet almak maksadıyla Kızılay kredi ile paylaştığınız bilgiler kurum koruması altındadır başka hiç bir yerle bu bilgileri paylaşmaz.