Acil Nakit Verilir 2017 Son 2 Hafta -YENİLENDİK

Kişiler acil para ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanımına yönelmeye devam ediyor ve kredi denilince genel olarak akla ilk bankalar geliyor. Fakat bilindiği üzere bankadan kredi alabilmeniz için belirlenen tüm şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Aksi halde ne yaparsanız yapın banka kredi başvurunuza olumsuz cevap verecektir. Bu konuda sorun yaşayan kişiler kredi veren firma ve şirketlere yönelmeye başladı.

Kredi verilir sloganı ile sektörde yer almaya başlayan bu firmalardan hangi şartlar da ve nasıl çalışıyor kapsamlı bilgiyi sizlerle paylaşacağız.Bize ulaşmak için senetlekredi2017@gmail.com adresini kullanınız.

Firma ve şirketler genel de senet karşılığında ilgili tutarı tarafınıza vermektedir. İlerde ödeme yapmadığınız da haklarını arayacakları yasal bir garanti olmasını isterler. Senetle kredi sisteminde de geri ödemelerinizi aylık vadelere bölme imkanınız var. Karşı taraf ile yapacağınız anlaşmaya bağlı olarak 12 ay, 24 ay gibi taksitler de ödeme yapabilirsiniz. Yine bankalarda olduğu gibi de faiz oranlarına bağlı kalacaksınız. Her firma farklı faizler ile karşımıza çıkmaktadır.

Senet imzalama aşamasında dikkat etmeniz gereken maddeleri göz ardı etmemelisiniz. Eğer maalesef sektörde yer alan kötü niyetli kişiler ile karşılaşır iseniz maddi sorunumdan kurtulayım derken daha ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Vadelere bölerek ödeme yapacak iseniz, eşit sayıda senet imzalamalısınız. Her taksit sonrasında da seneti karşı taraftan almalısınız. Ayrıca ödeme rakamının yazıldığı kısmında kapatılmış olması gerekiyor.

Firma sizden kefil ya da ipotek de talep edebilir. Bunda ki temel amaç ise ödeme yapmadığınız da yasal yollarla temin edilmesidir. Eğer siz ödemenizi yapmazsanız kalan kısımlar kefilden alınabileceği gibi ipotek gösterilen malınız da sizden icra kanalı ile alınabilir. Benzeri firmalara nasıl ulaşacağınızı merak ediyorsanız bunun için bize mail yoluyla ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarını alarak da görüşebilir ve aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilir çalışma şartlarının size uygun olup olmadığını teyit edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Emre Özdere dedi ki:

    Senetle 4000 tl kredi almak istiyorum

  2. Serkan dedi ki:

    Acil 20000 tl ihtiyacım var. Borclarımı ödeyip bir yerde toplamak istiyorum. Gelirim 2000-3000 tl arasında ben çorap imalatcısıyım. Enkısa zaman da cevap verir misiniz.

  3. Onur dedi ki:

    Acil 15bin tlye ihtiyacım var.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?