1 Saat İçinde Para Bulmak İsteyen

Günümüz dünyasında en büyük güç paradır. Rahat bir yaşam sürdürebilmeniz için yeteri kadar para kazanmanız gerekmektedir. Çünkü parasız bir yaşam sürülemeyeceği yadsınamaz bir gerçektir. Fakat bazı durumlar vardır ki, gün içerisinde acilen para bulmanız gerekebilir. Unutulan bir ödeme, acilen verilmesi gereken bir borç ve daha birçok sebep buna eklenebilir. Bu sebeple bizde bu yazımızda bir saat içerisinde para bulabileceğiniz seçenekleri değerlendireceğiz.

Uygulayabileceğiniz Yöntemler

1 Çalıştığınız iş yeri bir özel sektör alanı ise, avans çekebilme şansınız vardır. Bu sebeple durumu müdürünüze ya da patronunuza izah ederek avans alabilirsiniz.

2 Maddi durumunun yeterli olduğunu bildiğiniz bir yakınınızdan borç para isteyebilirsiniz.

3 Eğer bir kredi kartı kullanıyorsanız, kartınızın çok yüksek ihtimalle ya nakit avans özelliği ya da taksitli nakit avans özelliği vardır. Bu özellikten faydalanarak ATM üzerinden nakit para çekebilirsiniz.

4 Eğer arabanız ya da altın, gümüş gibi değerli eşyalarınız varsa bunları elden çıkartabilirsiniz. Bir arabaya değerinden bir miktar daha düşük bir fiyat biçtiğinizde hemen satılacaktır. Ve noterde de işlemler sandığınız kadar uzun sürmediği için, bir saat içerisinde işlerinizi halledebilirsiniz. Ya da altınınız var diyelim, herhangi bir kuyumcudan bozdurabilirsiniz.

5 Bildiğiniz gibi bankalar ihtiyaç kredisi vermektedirler. Eğer kredi notunuz yüksekse bankadan kredi çekmekte bir seçenek olacaktır. Krediniz onaylandığı an, paranızı hemen alabilirsiniz.

Hangi operatörü kullanıyor olursanız olun, hattınız üzerinden telefon alabilme hakkına sahipsiniz. Eğer altı ay süreyle düzenli olarak faturalarınızı ödediyseniz ya da bir yıldır ev telefonunuz veya internet aboneliğiniz varsa, telefon alabilirsiniz. Bu telefonu satarak ihtiyaç duyduğunuz parayı elde edebilirsiniz.

Eğer faturalı hattınız yoksa başka seçeneklerinizde vardır. Bazı mağazalar elden senetle elektronik cihazlar satmaktadır. Bu mağazalardan senet ürün alıp bunları da satabilirsiniz.

7  Senetle altın satan veya senetle nakit para veren kuyumcular vardır. Hatta birçok kuyumcu bu işlemi internet üzerinden bile yapabilmektedir. Bu sebeple internetten bu kuyumculara ulaşarak ihtiyacınız olan parayı alabilirsiniz.

Bu seçeneklerden bir veya birkaçını seçerek ihtiyacınız olan parayı hızlıca elde edebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?